Akcia Doprava zadarmo

Canon EF 200mm f/2L IS USM až 500€ SPÄŤ

1743
         

AKCIA! Kúpte si teraz tento objektív spolu s fotoaparátom (EOS 5D Mk.III, EOS 5DS, EOS 5DS R, EOS 6D, EOS 80D,alebo EOS 7D Mk.II) a získajte CASHBACK 500€! Pre registráciu a viac informácii navštívte canon.sk/lens-promo 

kalkulačka quatro


  • 5 208 € bez DPH
  • Do 5 dní
6 249 €
Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Canon
Bajonet: EF
Makro režim: Nie
Ostrenie: USM
Stabilizátor optický: ÁNO
Svetelnosť: F/1.2-2.8
Zorný uhol: Teleobjektív
 
 

Canon EF 200mm f/2L IS USM

Detailné vlastnosti:

Konštrukcia série L

EF 200 mm f/2L IS USM obsahuje precízne optiky značky Canon spĺňajúce tie najvyššie štandardy. Séria L je vlajkovou loďou v rámci radu objektívov značky Canon, ktorý kombinuje mimoriadnu kvalitu obrázkov s vynikajúcou obsluhou. Tesnenia odolné voči prachu a vlhkosti ponúkajú výkonnú ochranu pred živlami, a to aj v ťažkých poveternostných podmienkach.                                                          

Stabilizátor obrazu 4-Stop

Technológia kompenzácie stabilizátora obrazu 4-Stop značky Canon umožňuje až 4-krát pomalšie použitie rýchlosti uzávierky bez viditeľného zvýšenia rozmazania obrázku. Pri sledovaní pohybujúceho sa objektu funkcia Automatickej detekcie panorámovania automaticky vypne stabilizátor obrazu v horizontálnom alebo vertikálnom smere. Pri snímaní na statíve funkcia pre detekciu statívu automaticky zdokonalí funkčnosť stabilizátora obrazu.  

Vrstva Super Spectra

Vrstvy Super Spectra pomáhajú zabezpečiť presné vyváženie farby, vysoký kontrast a pohlcovaním svetla, ktoré sa môže odrážať z prvkov interného objektívu alebo digitálnych EOS snímačov, potláčajú žiaru a tvorbu duchov.

Fluoritové a UD prvky

Na dosiahnutie optimálneho vizuálneho výkonu a minimalizovanie farebných odchýlok objektív obsahuje fluoritové a UD prvky (prvky s veľmi malým rozptylom). Výsledkom je ostrá a vynikajúca kvalita obrázku s vysokým kontrastom v rámci celého snímku.

Kruhová clona

Kruhová clona dodáva hladký a rovnomerný bokeh (prekrytie pozadia) - ideálne pre izolovanie objektov alebo pôsobivé fotografovanie portrétov.

Kruhové USM pre automatické zaostrenie s manuálnym vyradením

Pre rýchle, presné a doslova tiché ovládanie s vynikajúcim nastavením polohy využíva systém kruhového USM pre automatické zaostrenie značky Canon ultrazvukové frekvenčné vibrácie. Kompletné manuálne zaostrenie umožňuje fotografom prostredníctvom veľkého kruhu (pri automatickom zaostrovaní sa kruh netočí) okamžité ladenie snímku. Súčasťou je aj predvolené zaostrenie, nachádzajúce sa na zariadení EF 300 mm f/2,8L IS USM, ktoré pre prípad potreby okamžitého obnovenia umožňuje výber a uloženie určitej pozície zaostrenia.  

Veľká clona f/2,0

Veľká maximálna clona f/2,0 poskytuje výnimočnú rýchlosť pri snímaní obrázkov v slabo osvetlených podmienkach bez potreby použitia blesku. Veľká clona poskytuje tiež výbornú kontrolu nad hĺbkou poľa pre pôsobivé fotografovanie portrétov.      

 

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Canonopraviť
Typ objektívu   s pevným ohniskomopraviť
Určený pre   Canonopraviť
 

Ďalšie vlastnosti

Svetelnosť   f/2.0opraviť
Optická stabilizácia   ánoopraviť
Odolnosť voči prachu/vlhkosti ánoopraviť
 

Technické parametre

Minimálna ohnisková vzdialenosť   200 mmopraviť
Maximálna ohnisková vzdialenosť   200 mmopraviť
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť   190 cmopraviť
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.