Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm 1:4 IS PRO

Kód: AQ-V311070BW000
2 599 € 2 166 € bez DPH
Do 3 dní
Môžeme doručiť do:
4.2.2020

Detailné informácie

Podrobný popis

video recenzie   |   detaily produktu   |   technické parametre   |   na stiahnutie

Mimoriadna mobilita 
Objektív M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm 1:4.0 IS PRO je precízny nástroj ponúkajúci dokonalé vykreslenie obrazu v celej ploche snímku - všetko zabalené v kompaktnom kovovom tele. Vysoká svetelnosť 4.0 je spolu s najrýchlejšou 5 osou stabilizáciou obrazu Sync IS kompatibilných OM-D fotoaparátov zárukou dokonalej obrazovej kvality. Pri váhe iba 1270 g je tento objektív až o 75% ľahší než porovnateľné objektívy zrkadloviek.
                                     300 f4

Detaily produktu

  • Kompaktný a ľahký
  • Impozantná obrazová kvalita
  • Rýchly a presný objektív pre dokonale ostré snímky
Ostré snímky teleobjektívom z ruky
M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm 1:4.0 IS PRO vám prináša prvý Sync IS mechanizmus na svete, ktorý koordinuje svoju činnosť s 5-osím IS mechanizmem zabudovaným v kompatibilných fotoaparátoch OM-D. Výsledkom je vylepšená kompenzácia až o 6 EV krokov. Mechanizmus uľahčuje fotografovanie z ruky, stabilizuje obraz v EVF hľadáčiku a výrazne redukuje chvenie pri natáčaní videa.
Najvyššia obrazová kvalita
M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm 1:4.0 IS PRO ponúka všetko, čo profesionálny fotograf od teleobjektívu vyžaduje: od špičkovej konštrukcie, cez vysoko kvalitné optické členy, až po jednoduché a presné ovládanie. Nech sa venujete akémukoľvek žánru, vysoká svetelnosť 4.0 pretaví vaši kreativitu do záberov vysokej kvality.
Ostré fotografie vďaka Sync IS stabilizácii v 5 osách
Vďaka dômyselnému systému 5-osej stabilizáce obrazu Sync IS dostávate do rúk najmodernejší systém, ktorý kompenzuje  otrasy fotoaparátu v rozsahu až 6 EV krokov*. V spojení s OLYMPUS telom formátu MFT ponúka M.ZUIKO DIGITAL ED 300mm 1:4.0 IS PRO dokonale ostré fotografie a stabilizovaný obraz v hľadáčiku pri natáčaní videa.
M.ZUIKO DIGITAL 1.4x teleconverter MC‑14
V tomto balení  je  telekonvertor pre váš objektív M.ZUIKO DIGITAL. Predĺžením ohniskovej vzdialenosti na 1,4 násobok ohniskovej vzdialenosti objektívu rozširuje OLYMPUS MC‑14 vaše fotografické možnosti na maximum, to všetko v tele tenkom iba 15 mm. Vďaka poklesu svetelnosti iba o jedno clonové číslo poskytuje MC‑14 v kombinácii s M.ZUIKO DIGITAL ED 40‑150mm PRO mimoriadny rozsah zoomu s vynikajúcou svetlosťou
Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 4,1°
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 17 členov / 10 skupín
Počet lamiel clony 9
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 1,4 m
Priemer filtra (mm) 77mm
Max. priemer x dĺžka (mm) 92,5 / 227(280 mm pri vysunutej clone ) 
Hmotnosť (g) 1270 g 
Kryt objektívu LC‑77B
Púzdro objektívu  LSC-1127
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.