Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Sony FE 28mm f/2.0 (Full Frame, E-Mount)

Kód: SW-418273
Akcia
Značka: Sony
479 € –1 %
Sony FE 28mm f 2.0 (Full Frame, E Mount)
479 € –1 % 472 € 393 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento širokouhlý pevný objektív Full Frame 28 mm so svetlou maximálnou clonou F2,0 a výnimočným celkovým optickým výkonom je výbornou voľbou ako druhý objektív na doplnenie základnej súpravy objektívov. Pokročilá optika vytvára jedinečnú ostrosť až po okraje obrazu a podľa potreby aj pôsobivo plynulé rozostrenie pozadia (bokeh). Maximálna clona F2,0 uľahčuje snímanie jasných snímok bez statívu v interiéri alebo pri slabom osvetlení. Vnútorný mechanizmus zaostrenia zabezpečuje stabilné a tiché automatické zaostrovanie ideálne pre záznam videa aj fotografií. K dispozícii je voliteľný mimoriadne širokouhlý 21 mm konvertor a 16 mm konvertor s efektom rybieho oka s plným pokrytím 180° (diagonálne), ktoré poskytujú širšiu perspektívu.

Funkcie

Rozlíšenie a kontrast pevného objektívu

Pokročilá optika s pevnou ohniskovou vzdialenosťou efektívne minimalizuje aberáciu od nekonečna až po najkratšiu vzdialenosť zaostrenia a dosahuje jedinečnú ostrosť po celej ploche obrazu. Všetky plochy objektívu sú pokryté viacerými vrstvami, ktoré minimalizujú nežiaduce osvetlenie a zdvojovanie obrazu vyvolané podsvietením, čím sa dosahuje výnimočná čistota a kontrast.

Plynulé, pôsobivé rozostrenie (bokeh)

Kruhová clona s 9 lamelami spolupracuje s veľkou clonou objektívu a vytvára nádherné plynulo rozostrené pozadie (bokeh).

Malý a ľahký na každodenné fotografovanie

Tento kompaktný objektív formátu Full Frame s nízkou hmotnosťou je ideálny na pripojenie ku kompaktnému telu modelov série α7. S hmotnosťou len 200 gramov je ideálny na snímanie momentiek a každodenné používanie a vonkajší kryt z hliníkovej zliatiny mu dodáva elegantný a sofistikovaný vzhľad.

Objavte výkon pevného objektívu

Ideálny druhý objektív na snímanie vo formáte Full Frame pre fotografov, ktorí chcú plne využiť jedinečnú ostrosť a pôsobivý potenciál vysoko výkonného pevného objektívu. Optický systém s 3 asférickými prvkami (jeden z nich je pokročilý asférický prvok) objektívu a 2 prvkami zo skla s nízkym rozptýlením (ED) ponúka výnimočný optický výkon ukrytý v kompaktnom objektíve a jasná maximálna clona F2,0 uľahčuje snímanie pri slabom osvetlení.

Voliteľné špeciálne konvertory na rozšírenie obrazu

Dva voliteľné predné konvertory rozširujú zorný uhol na mimoriadne širokouhlé 21 mm zobrazenie a 16 mm zobrazenie s efektom rybieho oka bez narušenia optického výkonu alebo vzhľadu. Systém snímačov v konvertoroch a objektíve zabezpečuje správnu tvorbu údajov EXIF pri pripojení ktoréhokoľvek z konvertorov, čo uľahčuje správu údajov.

Optimalizovaný pre videá aj fotografie

Presný lineárny pohon zabudovaný do objektívu plynulo a ticho pohybuje zaostrovacím mechanizmom, pričom vnútorné zaostrenie umožňuje zaostrovanie bez vysúvania objektívu. Tichá prevádzka a stabilná manipulácia sú významnou výhodou pri snímaní videa.

Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach

Dizajn, ktorý odolá pôsobeniu prachu a vlhkosti, zvyšuje spoľahlivosť v náročnom prostredí a umožňuje snímať s istotou kdekoľvek na cestách. 

Špecifiácie

Typ objektivu: Pevná ohnisková vzdálenost Typ bajonetu: Sony E-Mount Makroobjektiv: ne Fisheye: ne Videoobjektiv: ne Typ senzoru: Celý formát / APS-C Nastavení ostrosti: Autofokus / manuální fokus Síla světla: 2,0 Ohnisková vzdálenost (mm): 28 Stabilizátor obrazu: ne Minimální vzdálenost zaostření (cm): 29 Závit filtru (mm): 49 Max. ilustrační škála: 1:7,69 Počet lamel clony: 9 Počáteční ohnisková vzdálenost (mm): 28,0 Konečná ohnisková vzdálenost (mm): 28,0 Svítivost od: 2,0 Svítivost do: 2,0 Barva: černá Délka (mm): 64 Průměr (mm): 60 Hmotnost (g): 200

 

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Sony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Zorný uhol: Základné
? Bajonet: Sony E
Vhodný pre formát snímača: Full Frame
Svetelnosť: f/2.0
? Optický stabilizátor: Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: AF
Priemer filtra: 49 mm
Typ objektivu: Pevná ohnisková vzdálenost
připojení fotoaparátu: Sony E-Mount
Makroobjektiv: ne
Fisheye: ne
Videoobjektiv: ne
Typ senzoru: Celý formát / APS-C
Síla světla: 2,0
Ohnisková vzdálenost (mm): 28
Stabilizátor obrazu: ne
Minimální vzdálenost zaostření (cm): 29
Závit filtru (mm): 49
Max. ilustrační škála: 1:7,69
Počet lamel clony: 9
Počáteční ohnisková vzdálenost (mm): 28,0
Konečná ohnisková vzdálenost (mm): 28,0
Svítivost od: 2,0
Svítivost do: 2,0
Barva: černá
Délka (mm): 64
Průměr (mm): 60
Hmotnost (g): 200

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: