Canon RF 50 mm f/1.8 STM + Cashback 30 €
Kód: BH-4515C005Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kreativita so širokou clonou
Vytvárajte umelecké a pôsobivé snímky pri nižšej citlivosti ISO vďaka širokej clone f/1,8, ktorá zabezpečí dokonalé zaostrenie na objekt, no zároveň nádherné rozostrené pozadie.
Spoľahlivé a tiché zaostrovanie
Technológia STM (krokový motorček) zaostruje veľmi plynule a takmer potichu, čo je ideálne pre statické zábery a videozáznamy. Povrchová úprava Super Spectra na prvkoch objektívu zaisťuje kvalitu.
Ukážkové fotografie
#showmore#
Kompaktný a ľahký
S hmotnosťou 160 g a dĺžkou 40,5 mm ide o vysoko kompaktného a ľahkého partnera na vaše každodenné snímanie fotoaparátmi série EOS R, pričom nepotrebujete žiadny adaptér.
Premyslený dizajn
Veľmi nenápadný objektív s kombinovaným zaostrovacím a ovládacím prstencom na intuitívne ovládanie má 7-lamelovú kruhovú clonu na dosiahnutie vynikajúceho efektu bokeh a zaostruje na vzdialenosť 0,3 m.
Kreativita za nižšiu cenu
Objektív RF 50mm F1.8 STM ponúka cenovo dostupný spôsob, ako objaviť väčšiu kreativitu, a je vynikajúcim výberom pre portréty pri okolitom osvetlení s prirodzenou lichotivou perspektívou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 4549292181623 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Canon RF |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/1.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 43 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.8 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Priemer filtra: | 43 mm |
Canon RF 50 f/1.8 STM
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.





