Fujifilm Fujinon GF 50 mm F3.5 R LM WR
Kód: AQ-16630807Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Najmenší objektív GF pre systém GFX
Objektív GF50 mmF3,5 R LM WR je najmenší a najľahší (335 g) objektív GF s minimálnou clonou 3,5 a ohniskovou vzdialenosťou 50 mm (ekvivalent 40 mm pri 35 mm filmovom formáte). Po použití s GFX 50R váži táto kombinácia iba 1 110 g, čo z nej robí najľahší GFX set a je ideálnou voľbou pre street fotografovanie a cestovateľov.
Výnimočná obrazová kvalita
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.355 kg |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Fujifilm G |
| Vhodný pre formát snímača: | Medium format |
| Svetelnosť: | f/3.5 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Áno |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 62 mm |
| Sveteľnosť: | f/3.5 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/3.5 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/3.5 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.