Hasselblad XCD f2,8/135 mm objektiv a X konvertor 1,7
Kód: PD-DJIH613Podrobný popis
Součástí balení je kromě objektivu s clonou a konvertoru také Hasselblad podpůrný stativový kroužek (průměr 75 mm).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 7392544003832 |
| Typ objektívu: | Portétny |
| ? Bajonet: | Hasselblad X |
| Vhodný pre formát snímača: | Medium format |
| Svetelnosť: | f/2.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 77 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 135 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 135 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2.8 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.