Hasselblad XCD f2,8/65 mm objektiv
Kód: PD-DJIH611Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 7392544002521 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Hasselblad X |
| Vhodný pre formát snímača: | Medium format |
| Svetelnosť: | f/2.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 67 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 65 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 65 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2.8 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.