Nikon AF-S DX Micro Nikkor 40mm f/2.8G
Kód: AG-NI01760Podrobný popis
Základné charakteristiky objektívu AF-S DX Micro NIKKOR 40 mm f/2,8G
- Vysoká svetelnosť f/2,8
- Pomer zobrazenia 1 : 1
- Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM)
- Dva režimy zaostrovania
- Dodáva sa so slnečnou clonou a mäkkým puzdrom na objektív
Detailné vlastnosti
40mm makroobjektív formátu DX (formát FX/ekvivalent formátu 35 mm: 60 mm). Vysoká svetelnosť f/2,8. Pomer zobrazenia 1 : 1 ponúka prirodzene vyzerajúce makrosnímky v životnej veľkosti. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 0,163 m. Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) zabezpečuje presné a veľmi tiché automatické zaostrovanie.
Dva režimy zaostrovania: Režim M/A (automatické zaostrovanie s možnosťou ručného doostrenia) – umožňuje rýchle prepínanie medzi automatickým a manuálnym zaostrovaním) a M (manuálne zaostrovanie).
* Puzdro: CL-0915, Clona: HB-61, Priemer filtra: 52mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.235 kg |
| EAN: | 018208022007 |
| Typ objektívu: | Makro |
| ? Bajonet: | Nikon F |
| Vhodný pre formát snímača: | APS-C |
| Svetelnosť: | f/2.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Áno |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 52 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 40 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 40 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2.8 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.