Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D
Kód: AG-NI00397Podrobný popis
Základné charakteristiky objektívu AF-S 50mm
- Štandardný 50 mm objektív formátu FX
- Dizajn v štýle retro
- Vysoká svetelnosť objektívu f/1,8
- Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM)
Detailné vlastnosti
Štandardný 50 mm objektív formátu FX (75 mm, ak sa použije s jednookou zrkadlovkou Nikon formátu DX). Dizajn v štýle retro inšpirovaný klasickými objektívmi NIKKOR. Vysoká svetelnosť objektívu f/1,8. Ideálna na snímanie pri slabom osvetlení alebo snímanie portrétov s hladkým rozostrením pozadia (bokeh). Asférický optický prvok: Znižuje optické chyby a zvyšuje rozlíšenie. Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) zabezpečuje rýchle a tiché automatické zaostrovanie. Dva režimy zaostrovania: M/A (automatické zaostrovanie s možnosťou ručného doostrenia, priorita ručného zaostrovania) a M (manuálne zaostrovanie). Pozoruhodne ľahké a kompaktné telo. Kovový bajonet objektívu utesnený proti vplyvom počasia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 018208021376 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Nikon F |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/1.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 52 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.8 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.