Panasonic LEICA DG NOCTICRON 42.5mm / F1.2 ASPH. / POWER O.I.S.
Kód: SW-533440Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 5025232775217 |
| Typ objektívu: | Portétny |
| ? Bajonet: | Micro 4/3 |
| Vhodný pre formát snímača: | 4/3 |
| Svetelnosť: | f/1.2 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Áno |
| Makro režim: | Áno |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 67 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.2 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 42.5 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 42.5 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.2 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.2 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
| Typ príslušenstva: | Pevné objektívy |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.