Panasonic LUMIX G 12,5mm F12 - 3D objektív
Kód: ED-435381Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 5025232595693 |
| Typ objektívu: | Širokoúhly |
| ? Bajonet: | Micro 4/3 |
| Vhodný pre formát snímača: | 4/3 |
| Svetelnosť: | f/12 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Sveteľnosť: | f/12 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 12.5 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 12.5 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/12 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/12 |
| ? Zameranie: | Video |
| Typ príslušenstva: | Pevné objektívy |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.