Samyang Remaster Slim
Kód: FN-128905Podrobný popis
Retro inšpirácia, moderná technológia
Flexibilita v jednom module
Kompaktný dizajn pre každodenné použitie
Pokročilý optický výkon
RS 21 mm FE obsahuje 7 prvkov v 6 skupinách vrátane dvoch PMo a jedného ED prvku, RS 28 mm FE má 6 prvkov v 6 skupinách vrátane dvoch PMo, jedného HR a jedného ED prvku a RS 32 mm FE pozostáva zo 6 prvkov v 6 skupinách vrátane dvoch PMo a jedného HR prvku. Všetky objektívy sú vybavené 7-lamelovou clonou pre hladký bokeh a povrchovou úpravou UMC, ktorá minimalizuje odlesky a duchy.
#ShowMore#

Dokonalé zaostrenie a používateľské pohodlie
Remaster Slim umožňuje zaostrovanie zblízka s minimálnou zaostrovacou vzdialenosťou od 0,18 m pri 21 mm až po 0,37 m pri 32 mm. Modul RS AF je vybavený prepínačom AF/MF a presným zaostrovacím krúžkom, štandardný 49 mm závit umožňuje použitie filtrov a USB-C port zabezpečuje jednoduchú aktualizáciu firmvéru.
Obsah balenia
- Modul RS AF FE
- 21 mm F3,5
- 28 mm F3,5
- 32 mm F2,8
- Krytka objektívu
- Kryt objektívu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 8809298889289 |
| Typ objektívu: | Širokoúhly |
| ? Bajonet: | Sony E |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/2.8-3.5 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8-3.5 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 21 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 32 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/3.5 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
| Počet lamiel clony: | 7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


