Sigma 65mm F2 DG DN Contemporary I series pre Sigma L / Panasonic / Leica
Kód: HA-15113000Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126353698 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | L-mount |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/2 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 62 mm |
| Sveteľnosť: | f/2 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 65 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 65 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.