Sigma AF 70MM F/2,8 DG MACRO (A) F/L-MOUNT
Kód: HA-12134700Podrobný popis
Prvý makro objektív z radu ART s pomerom zväčšenia 1:1 vyvinutý s dôrazom na optický výkon, kvalitu obrazu, vynikajúce rozlíšenie a čistotu obrazu. Určený pre full-frame fotoaparáty s bajonetom L-mount (Sigma, Pansonic, Leica). Technické parametre: - 13 optických členov v 10 skupinách - 2x FLD a 2x SLD členy, 2x asférický člen a špeciálny člen s vysokým indexom lomu - 9 lamelová clona, maximálne zaclonenie F22. - minimálna zaostrovacia vzdialenosť 25,8 cm - pomer zobrazenia 1:1Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126271695 |
| Typ objektívu: | Makro |
| ? Bajonet: | L-mount |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/2.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Áno |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 70 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 70 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2.8 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.