Sony E 16mm f/2.8 (APS-C, E-Mount), Strieborný
Kód: SW-412940Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plynulé rozostrenie
Klasická viacuholníková clona je v prípade tohto objektívu nahradená kruhovou clonou zo 7 lamiel, ktorá zaručuje prirodzenejšie zaokrúhlené rozostrenie nazývané aj „bokeh“.
Zdokonalený optický výkon
Optický výkon zdokonaľujú aj asférické prvky objektívu, ktoré zachovávajú vysoký kontrast (dokonca aj pri široko otvorenej clone) a minimalizujú skreslenie a plochosť kompozície obrazu.

Pohotové zaostrenie
Vďaka mechanizmu vnútorného zaostrenia sa prstenec objektívu nehýbe, čo prináša kompaktnejší dizajn, rýchlejšie automatické zaostrenie a menšie minimálne vzdialenosti zaostrenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 4905524636635 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Sony E |
| Vhodný pre formát snímača: | APS-C |
| Svetelnosť: | f/2.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 16 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 16 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2.8 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Bajonet: | Sony E-Mount |
| Makro režim: | Nie |
| Vhodný pre snímač: | APS-C |
| Sveteľnosť: | 2,8 |
| Zorný uhol: | 16 |
| Optický stabilizátor: | Nie |
| Minimální vzdálenost zaostření (cm): | 24 |
| Priemer filtra: | 49mm |
| Počet lamel clony: | 7 |
| Farba: | Strieborná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.