Sony FE 50mm f/1.8
Kód: SW-418324Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Mobilný a praktický na aktívne snímanie
Tento objektív pripojený k telu fotoaparátu série α7 od spoločnosti Sony poskytuje pohodlnú manipuláciu a mobilitu kompaktného systému Full Frame. Hmotnosť objektívu je len 186 gramov.

Realistické detaily, štruktúra a gradácia
Zdokonalená optická konfigurácia typu Double Gauss s asférickým prvkom minimalizuje sférickú a chromatickú aberáciu a vytvára obraz vysokej kvality po celej ploche snímky.
Pevný objektív s veľkou clonou a rozostrením
Veľká maximálna clona F1,8 a kruhová clona so 7 lamelami spolu vytvárajú nádherné rozostrenie pozadia (bokeh), aby mohli objekty vyniknúť na snímkach s hĺbkou a priestorom.

Snímajte v noci alebo pri slabom osvetlení
Maximálna clona F1,8 uľahčuje snímanie v noci alebo v interiéri. V kombinácii s integrovanou stabilizáciou obrazu môžete dokonca snímať bez statívu a bez použitia ISO.
Objektív, na ktorý sa môžete spoľahnúť
Kovový držiak zabezpečuje sofistikovaný vzhľad a vysokú odolnosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.186 kg |
| EAN: | 4548736033092 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Sony E |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/1.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.8 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Počet lamiel clony: | 7 |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Zorný uhol FullFrame: | 47° |
| Zorný uhol APS-C: | 32° |
| Minimálna clona: | 22 |
| Stabilizácia obrazu: | Nie |
| Kryt objektívu: | ALC-SH146 |
| Clona objektívu: | ALC-F49S |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.