Sony E 35mm f/1.8 OSS (APS-C, E-mount) + Študentský Cashback 50 €
Kód: SW-414878Podrobný popis
Plynulé rozostrenie
Klasická viacuholníková clona je v prípade tohto objektívu nahradená kruhovou clonou zo 7 lamiel, ktorá zaručuje prirodzenejšie zaokrúhlené rozostrenie nazývané aj „bokeh“.
Zdokonalený optický výkon
Asférické prvky objektívu minimalizujú skreslenie a prvky zo skla ED (s mimoriadne nízkym rozptýlením) prinášajú nadpriemerný kontrast, rozlíšenie a vernosť farieb.
Pohotové zaostrenie
Vďaka mechanizmu vnútorného zaostrenia sa prstenec objektívu nehýbe, čo prináša kompaktnejší dizajn, rýchlejšie automatické zaostrenie a menšie minimálne vzdialenosti zaostrenia.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.155 kg |
| EAN: | 4905524894912 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Sony E |
| Vhodný pre formát snímača: | APS-C |
| Svetelnosť: | f/1.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Áno |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.8 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Bajonet: | Sony E-Mount |
| Makro režim: | Nie |
| Síla světla: | 1,8 |
| Optický stabilizátor: | Áno |
| Sveteľnosť: | 1,8 |
| Vhodný pre snímač: | APS-C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.