Sony FE Sonnar T* 55 mm f/1.8 ZA (Full Frame, E-Mount) + Predĺžená záruka
Kód: SW-418101Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Svetlá clona F1,8 na tvorivé ovládanie
Značka ZEISS, známa svojím kontrastom a ostrosťou, dosahuje to najlepšie z radu fotoaparátov Full Frame s objímkou E-mount a maximálna clona F1,8 podľa potreby vytvorí nádherné rozostrenie pozadia (bokeh).
Spoločnosti Sony a ZEISS spolupracujú v záujme dosiahnutia ešte lepších záberov
Technológie od spoločností ZEISS a Sony, spojené v presnej optike s povrchovou vrstvou T*, znižujú všetky formy aberácie a vytvárajú jedinečnú ostrosť a kontrast po celej ploche snímky.

Plynulé rozostrenie (bokeh) zdokonaľuje hĺbku a dimenziu
Moderný dizajn optiky a kruhová clona s 9 lamelami umožňujú nádherne plynulé rozostrenie (bokeh) na snímkach s prirodzenými zvýraznením, hĺbkou a perspektívou.
Snímajte s istotou, nech ste kdekoľvek
Dizajn odolný voči prachu a vlhkosti umožňuje plynulé a spoľahlivé fungovanie objektívu v najrôznejších podmienkach a náročných prostrediach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.281 kg |
| EAN: | 4905524934762 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Sony E |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/1.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 55 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 55 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.8 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Počet lamiel clony: | 9 |
| Priemer filtra: | 49 mm |
| Zorný uhol FullFrame: | 43° |
| Zorný uhol APS-C: | 29° |
| Minimálna clona: | 22 |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: | 0,5 m |
| Stabilizácia obrazu: | Nie |
| Kryt objektívu: | |
| Clona objektívu: | ALC-SH131 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.