Viltrox AF 20 mm f/2.8 Nikon Z
Kód: AF2028ZPodrobný popis
Viltrox AF 20 mm f/2.8 je objektív s automatickým zaostrovaním určený pre fotoaparáty s Nikon Z-mount. S 10 členmi v 8 skupinách ponúka vynikajúci optický výkon. Je ideálny pre fotografovanie za náročných svetelných podmienok vďaka širokouhlému ohnisku s clonou f/2.8 .
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť približne 0,19 m umožňuje vytvárať krásne detailné zábery. Tichý zaostrovací motor STM dokáže presne riadiť pohyb šošoviek a poskytuje presné a plynulé zaostrovanie. Skvelá voľba na portréty, krajinu, detailné zábery aj vlogovanie!
Efektívne a spoľahlivé automatické zaostrovanie
Vstavaný motor STM poskytuje vysokú hnaciu silu pre presné automatické zaostrovanie a sledovanie objektu, pričom podporuje aj zaostrovanie na oko (Eye AF) pre lepšiu odozvu, nižšiu latenciu a znížené vibrácie.
Automatické zaostrovanie na oko/tvár
Oproti zdĺhavému a komplikovanému manuálnemu zaostrovaniu poskytuje automatické zaostrovanie efektívny a presný spôsob, ako uzamknúť objekt. Úžasný okamih, ktorý vidíte, môže byť dokonale zachytený už v nasledujúcej sekunde, takže môžete spoľahlivo zachytiť každú výnimočnú scénu.
Spoľahlivý výkon pri video natáčaní
AF 20mm F2.8 ponúka komplexné a spoľahlivé možnosti pre filmovanie, podporuje stabilizáciu obrazu v tele fotoaparátu (IBIS), je ľahký a kompaktný, má nízke skreslenie a minimálny „breathing“ efekt pri zaostrovaní.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.173 kg |
| EAN: | 6953400304695 |
| Typ objektívu: | Širokoúhly |
| ? Bajonet: | Nikon Z |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/2.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 62 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 20 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 20 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2.8 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Optické členy objektívu: | 10 členov / 8 skupín |
| Clona objektívu: | f/2.8 - f/16 |
| Počet lamel clony: | 7 |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m): | 0,19 m |
| Režim zaostrovania: | AF/MF |
| Maximálne zväčšenie: | 0.17x |
| Veľkosť filtra: | 52 mm |
| Rozmery objektívu: | 68x60,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.