Zeiss Planar T* 50mm f/2.0 ZM Silver
Kód: FN-5801365660Podrobný popis
Tento rýchly objektív so štandardnou ohniskovou vzdialenosťou poskytuje prirodzenú perspektívu porovnateľnú s ľudským okom, použiteľnú v mnohých aplikáciách.ZEISS Planar T 2/50 ZM má veľmi dobrý obrazový výkon pri plne otvorenej clone, takže je možné použiť malú hĺbku ostrosti bez toho, aby utrpela kvalita obrazu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 4047865200110 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Leica M |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/2 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Manuálne zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 43 mm |
| Sveteľnosť: | f/2 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 50 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
| Výška: | 10,20 |
| Šířka: | 11,70 |
| Délka: | 8,00 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.