Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Sony FE 24-70mm f/2.8 GM (Full Frame, E-Mount) + 1 rok záruka

Kód: SW-418322
2 149 € –17 %
24 70 GM
2 149 € –17 % 1 778 € 1 482 € bez DPH
Na objednávku
  • Pri kúpe tohto produktu môžeš získať 1 rok predĺženej záruky. Viac informácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová éra transfokačných objektívov

Nový transfokačný objektív vyrobený bez kompromisov v oblasti dizajnu alebo technológií má konštantnú clonu F2,8 a dokáže naplno využiť potenciál súčasných a budúcich fotoaparátov s vysokým rozlíšením. Tento bezkonkurenčný štandardný transfokačný objektív pokrýva ohniskovú vzdialenosť od 24 mm do 70 mm a je ideálnou voľbou tam, kde sa vyžaduje jedinečná kvalita obrazu pri snímaní portrétov, scenérií, momentiek a ďalších druhov snímok.

Sony FE 24-70mm f-2.8 GM 1

Mimoriadne rozlíšenie a rozostrenie pozadia

Prvok objektívu XA (mimoriadne asférický) s výnimočnou presnosťou povrchu nielen prispieva k jedinečnému rozlíšeniu po celej ploche snímky a detailnosti v celom rozsahu transfokácie, ale zohráva kľúčovú úlohu aj pri dosahovaní plynulého, jemného rozostrenia pozadia (bokeh), ktoré môže byť účinným nástrojom fotografického vyjadrenia v celom rade situácií. 

Prirodzené vykresľovanie a farby

Jeden prvok zo skla ED (nízke rozptýlenie) a jeden zo skla Super ED v optickej zostave, ktorá bola vytvorená podľa najvyšších noriem s cieľom dosiahnuť živý, prirodzený obraz bez neprirodzených farieb vďaka regulácii axiálnej a laterálnej chromatickej aberácie a maximalizácii subjektívneho rozlíšenia, ktoré vytvárajú pôsobivú štruktúru a detaily obrazu.

#ShowMore#

Jasný a svetelný transfokačný objektív s clonou F2,8 pri každej ohniskovej vzdialenosti

Konštantná maximálna clona F2,8 uľahčuje nemenné nastavenie expozície v celom rozsahu transfokácie pri snímaní pri slabom osvetlení alebo pri snímaní akčných scén a vysokou rýchlosťou uzávierky. Stála pôsobivá kvalita je zabezpečená pri každej clone alebo ohniskovej vzdialenosti

Presné zaostrovanie jedinečnou rýchlosťou

Motorček Direct Drive SSM (DDSSM) ovláda objektívy s veľkou clonou s mimoriadne vysokou presnosťou pri zaostrovaní a minimalizuje neželané pohyby, kým systém pokročilého ovládania a zdokonalený algoritmus zvyšujú rýchlosť automatického zaostrovania. Motorček DDSSM pracuje plynulo a ticho, čo je výhodné pri snímaní videí aj fotografií. 

9-lamelová clona zvyšuje krásu rozostrenia pozadia

Pôsobivú krásu rozostrenia (bokeh) pomocou tohto objektívu ďalej zvyšuje 9-lamelová kruhová clona, ktorá vytvára nielen plynulý obraz, ale aj prirodzené zvýraznenie.

Výnimočná čistota a kontrast

Originálna povrchová vrstva Nano AR od spoločnosti Sony potláča neželané odrazy, ktoré môžu spôsobiť nežiaduce osvetlenie a zdvojovanie obrazu, najmä pri protisvetle. Výsledkom je konzistentne vysoký kontrast a čistota so sýtymi čiernymi odtieňmi v širokej škále situácií pri snímaní. (1. Vrstva Nano AR/2. Sklo/3. Prenesené svetlo)

Sony FE 24-70mm f-2.8 GM 2

Praktické ovládanie zaostrovania

Či záber získate alebo o neho prídete môžu závisieť od schopnosti reagovať na rýchlo sa meniacu situáciu pri snímaní. Prepínač režimu manuálneho a automatického zaostrovania a tlačidlo na podržanie zaostrenia sú jednoducho dostupné a umožňujú praktické, profesionálne ovládanie pri snímaní celého radu objektov a prostredí. 

Uzamknutie transfokácie zvyšuje prenosnosť

Transfokačné objektívy sa niekedy môžu počas prepravy vlastnou váhou vysunúť, čo môže zvyšovať riziko náhodného poškodenia. Prepínač uzamknutia transfokácie umožňuje jednoduché a bezpečné zaistenie mechanizmu transfokácie na bezpečnú a pohodlnú prepravu.

Zaistenie a uvoľnenie tienidla

Mechanizmus na zaistenie tienidla bráni náhodnému odpojeniu tienidla pri presune na iné miesto a pomocou tlačidla na uvoľnenie tienidla ho kedykoľvek jednoducho odoberiete a vymeníte podľa potreby 

Vysoká spoľahlivosť v náročných podmienkach

Využilo sa dôsledné tesnenie proti prachu a vlhkosti s cieľom zabezpečiť maximálnu ochranu a spoľahlivosť v náročnom prostredí. Snímajte s istotou aj pri miernom daždi alebo vetre.

Čo sa nachádza v balení

  • Tienidlo (ALC-SH141)
  • Predný kryt objektívu (ALC-F82S)
  • Zadný kryt objektívu (ALC-R1EM)
  • Puzdro

 

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy zoomové Sony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.886 kg
Zorný uhol: Základné
? Bajonet: Sony E
Vhodný pre formát snímača: Full Frame
Svetelnosť: f/2.8
? Optický stabilizátor: Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: DDSSM
Priemer filtra: 82 mm
Typ objektivu: Zoom
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 70
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 38 cm
Makroobjektiv: nie
Fisheye: nie
Videoobjektiv: nie
Počet lamel clony: 9
Slnečná clona: áno
Dĺžka (mm): 136
Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: