Showroom je otvorený ako výdajné miesto. Viac info >>

Objektív Tamron SP AF 70-300mm F4-5.6 Di VC USD pre Nikon + brašna a UV filter ZADARMO

Kód: PE-580027
419 € –5 %
Objektív Tamron SP AF 70-300mm F4-5.6 Di VC USD pre Nikon  + brašna a UV filter ZADARMO
419 € –5 % 398 € 332 € bez DPH
Obvykle do 7 dní

AKCIA: Kúpte si v období od 16.09.2019 do 31.12.2019 tento objektív a získate brašnu a UV filter zadarmo. Viac info tu.

Tamron SP AF 70-300mm F4-5,6 Di VC USD patrí svojím rozsahom do veľmi obľúbené kategórie teleobjektívov. Rozsah ohniskových vzdialeností bez problémov dostačuje ako pre fotenie športu, prírodných detailov, tak i napríklad divokej zveri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tamron SP AF 70-300mm F4-5,6 Di VC USD patrí svojím rozsahom do veľmi obľúbené kategórie teleobjektívov. Rozsah ohniskových vzdialeností bez problémov dostačuje ako pre fotenie športu, prírodných detailov, tak i treba divokej zveri.Je to objektív ktorý predstavil Tamron u príležitosti 60-tich rokov výročia a snažia sa tak v kategórii 70-300mm dosiahnuť najlepšieho rozlíšenie obrazu.Využívá pokročilého optického dizajnu vďaka technológiám LD (Low Dispersion) a XLD (Extra Low Dispersion), ktoré účinne zabraňujú chromatické aberáciu. Výsledkom je ostrejší kontrast a oveľa vyššia kvalita obrazu oproti ostatným objektívom vo svojej triede.
& Nbsp;


Objektív získal prestížne ocenenie EISA 2010-2011
ako Najlepší produkt v kategórii ZOOM LENS -Zoomový objektív.Obsahuje tiež VC (Vibration Compensation) , trojosovým optickým stabilizátorom obrazu pre pohodlnejšie fotografovanie z ruky a napríklad na dlhé ohniskovej vzdialenosti v oblasti, kde dochádza k ľahkému rozmazanie snímky, ale aj v horších svetelných podmienkach. Kombináciou najlepšieho & nbsp; rozlíšenie obrazu, tichého ultrasonického motora a optického stabilizátora obrazu dosiahol vrcholného teleobjektívu 70-300mm. Objektív je konštruovaný pre digitálne zrkadlovky s veľkým i malým obrazovým snímačom teda Full-frame i APS-C.USD (Ultrasonic Silent Drive) je technológia vyvinutá výrobcom Tamron a predstavuje novú presnosť a rýchlosť zaostrovania. V prstenci nazývanom stator sú vyrábané vysokofrekvenčné ultrazvukové vibrácie s ktorými USD pracuje. Energia z vibrácií sa využíva k otočeniu vloženého kovového krúžku vnútri statora, známom ako rotor. Piezoelektrický keramický prvok vytvára ultrazvukové vibrácie, pri ktorých vzniká špecifické napätie, tento je umiestnený v kruhovej formácii na statora. Elektródové zoskupenie z priezoelektrických keramických prvkov spôsobí dve ultrazvukové vibrácie vznikajúce vo statora. Vzájomným pôsobením týchto dvoch ultrazvukových vibrácií je možné previesť energiu z vibrácií, ktoré vyrába jednoduchý mechanický pohyb, do energia tzv. odklánějících vĺn, ktoré potom udávajú pohyb okolo obvodu krúžku (smer otáčania). & nbsp; S ostriacim pohonom USD, trením medzi týmito odklánějícími vlnami vytvorenými na kovovom povrchu statora a povrchu rotora, vzniká sila, spôsobujúce otáčania rotora. Zaostrovací krúžok objektívu, ktorý je spojený s rotorom, je týmto neposúva a vytvára rýchly, jemný pohyb motora automatického ostrenia. Keďže je pohyb založený na rotora, dovoľuje tak plné manuálne zaostrovanie bez nutnosti vyhľadanie prepínače. Rýchlosť bez stability by nemala efekt, technológie USD navyše pracuje v kombinácii s vlastným Tamron (VC-Vibration Compensation) optickým stabilizátorom obrazu.


Parametre:

Ohnisková vzdialenosť: 70-300mm
Svetelnosť: F/4-5.6
Konštrukcia objektívu: 17 členov v 12 skupinách
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 150cm
Pomer zväčšenia: 1: 4
Veľkosť filtra: 62 mm
Dĺžka: 142.7 mm
Váha: 765 g
Lamely clony: 9
Maximálna clona (F): 32
Balenie obsahuje: slnečná clona,predná krytka, zadná krytka
Typ bajonetu: Nikon F
Vhodný pre žáner: portréty, reportáže, šport, street foto, zvieratá
Typ objektívu: teleobjektív

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy zoomové Tamron
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.76 kg
Zorný uhol: Teleobjektív
? Bajonet: Nikon F
Vhodný pre formát snímača: APS-C, Full Frame
Svetelnosť: f/4 - f/5.6
? Optický stabilizátor: Áno
Makro režim: Nie
Ostrenie: USD
Priemer filtra: 62 mm
CouCode: JP
CutCode: 90021100
WarDur: 744

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.