Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Otváracie zľavy v AQT

Banner-AQT-1374x412-Otvaracie-zlavy 2

   Akcia ukončená   

Využi otváracie zľavy v AQT.sk

Náš nový showroom je hotový! Chceme to osláviť spolu s tebou a preto sme si pripravili zľavy, aké len tak ľahko neuvidíš. Použi zľavový kód, ktorý nájdeš v popise produktu, zadaj ho v našom nákupnom košíku, alebo nás príď osobne pozrieť na adresu Kazanská 1/B a nakúp foto a videotechniku za naozaj výhodné ceny. Zľavy platia od 17. 10. do 31.10. a do vypredania zásob.

PRODUKTY V AKCII

Ešte si nepočul o našom novom Showroome?

Tento rok sme si pre vás, aj pre nás pripravili veľké zmeny. Presunuli sme sa do nových priestorov, na novú adresu Kazanská 1/B, kde sme otvorili najväčší showroom foto a videotechniky na Slovensku. V našich krásnych priestoroch, ktoré aj vďaka vysokým stropom pôsobia luxusným industriálnym dojmom, nájdeš fotoaparáty a objektívy najväčších svetových značiek, ako sú Canon, Sony, Nikon, Olympus, Fujifilm, Panasonic, Sigma či Tamron. Nájdeš u nás všetko čo pre svoju tvorbu potrebuješ a to vrátane kompletného fotografického príslušenstva či ateliérového vybavenia.

aqt-new01-full

Video? U nás áno.

Keďže sa svet profesionálnych a poloprofesionálnych fotoaparátov zameriava čoraz viac aj na záznam videa, aj my ponúkame v našom portfóliu techniku určenú pre videotvorcov. Nájdeš u nás všetko, čo pre svoju tvorbu potrebuješ - od kamier, videostatívov, sliderov, či stabilizátorov až po monitory či mikrofóny.

Canon galéria

Čas, ktorý u nás tráviš si môžeš spríjemniť aj prehliadkou našej galérie, ktorú sme pre teba pripravili v spolupráci s firmou Canon a nájdeš v nej fotografie špičkových fotografov nie len zo slovenskej scény. 

Ukážkový ateliér ale aj tlačiarne či teleskopy

Aby si si vedel predstaviť ako má vyzerať ateliér, vybudovali sme jeden aj u nás! Vďaka tomu si môžeš pozrieť osvetlovaciu techniku a spôsoby, akým ju dokážeš uchytiť aj vo svojom štúdiu.

Sme pripravení aj pre fotografov, ktorí svoje fotky najradšej držia v rukách. Príď si pozrieť profesionálne foto tlačiarne, určené pre veľkoformátovú tlač, ale aj bežné foto tlačiarne a príslušenstvo, ktoré k nim potrebuješ. Tým to ale nekončí! V našom showroome nájdeš aj drony, či teleskopy.

Ukončená akce