Profipartnerské kontrakty

Vďaka oficiálnym certifikátom našich partnerov patríme medzi top 3 predajcov profesionálneho sortimentu foto a video na Slovensku. Môžete u nás spokojne nakúpiť profesionálne výrobky, ktoré sú určené pre profesionálne využitie. Ako profipredajca zaručujeme svojim zákazníkom garanciu pôvodu tovaru, profesionálny servis, poradenstvo, workshopy a iné výhody. Zároveň môžete využívať všetky výhody našich partnerov ako napr. CASHBACK alebo iné AKCIE určené na podporu predaja. Všetky produkty dostávame na testovanie, aby sme vám zaručili naozaj odborné a nezaujaté poradenstvo. Výsledky z testovania si môžete pozrieť TU.

 

CANON PROFI - Oficiálny predajca Canon Slovakia

propartner

Ako prvím na Slovensku, sa mám podarilo splniť všetky zložité kritériá a získali sme status "PRO PARTNER". Podpisom tejtoexkluzívnej zmluvy sme sa stali č.1 v distribúcii profesionálnej foto a video techniky. Tento certifikát je zároveň najvyššia úroveň partnerstva s Canonom, aká sa dá vôbec udeliť. Toto partnerstvo je garanciou najširšou ponukou sortimentu a kvalitou služieb zákazníkom.

 

CANON CINEMA - Oficiálny predajca Canon Cinema

images (1)

AQT získalo ako jediné špeciálny kontrakt na Cinema výrobky, vďaka čomu sme jediný certifikovaný predajca "CANON CINEMA" na Slovenku. Môžete si u nás vyberať z pestrej ponuky profesionálnych Cinema EOS produktov a spoľahnúť sa na ich špičkovú kvalitu. V našej predajni si môžete produkty osobne pozrieť a zobrať do rúk. Radi zodpovieme všetky Vaše otázky. 

  

NIKON PROFI - Oficiálny predajca Nikon

logo-nikon

Ako jedna z mála firiem na Slovensku sme zároveň aj autorizovaným profipredajcom Nikon. Podpísaním tejto exkluzívnej zmluvy sme získali status "Nikon profesionálny partner" a môžete u nás využívať všetky výhody s tým súvisiace. Všetky TOP produkty držíme skladom a niekoľko krát do roka pripravujeme "Nikon Day", kde Vám predstavíme kompletný sortiment vrátane horúcich noviniek. 

 

FUJIFILM PARTNER - Oficiálny predajca Fujifilm

Autorizovany predajca

Firma AQT podpísala exkluzívny kontrakt so svetoznámym výrobcom FUJIFILM. Portfólio produktov FUJIFILM je obrovské. Zahŕňa množstvo základných modelov vhodných do rodín, na dovolenku či pre amatérske fotografovanie. Zároveň však dokáže ponúknuť naozaj kvalitné prístroje, ktoré sa navyše môžu hrdiť svojim originálnym retro dizajnom. Aj preto je FUJIFILM kultovou značkou, ktorú neustále vyhľadávajú ľudia s citom pre osobitý štýl.

 

FOMEI PARTNER - Oficiálny predajca Fomei

FomeiV roku 2013, sme nadviazali spoluprácu so spoločnosťou FOMEI. Ich produkty pod rovnomennou značkou exportujú do viac ako 25 krajín EÚ aj mimo nej. Sú komplexným dodávateľom, všetko riešia z jedného miesta: vyvinutie, predaj a prípadnú inštaláciu, záručný aj pozáručný servis. Všetko zabezpečuje jeden tím.