Príď sa pozrieť do nášho showroomu. Viac info >>

Profipartnerské kontrakty

Vďaka oficiálnym certifikátom našich partnerov patríme medzi top 3 slovenských predajcov profesionálneho sortimentu foto a video. Môžete u nás spokojne nakúpiť profesionálne výrobky, ktoré sú určené na profesionálne využitie. Ako profipredajca zaručujeme zákazníkom garanciu pôvodu tovaru, profesionálny servis, poradenstvo, workshopy a iné výhody. Zároveň môžete využívať všetky výhody našich partnerov ako napr. CASHBACK alebo iné AKCIE určené na podporu predaja. Všetky produkty dostávame na testovanie, aby sme vám zaručili naozaj odborné a nezaujaté poradenstvo. Výsledky z testovania si môžete pozrieť TU.

Canon Profi

Oficiálny predajca Canon Slovakia

Ako prvým na Slovensku sa mám podarilo splniť všetky kritériá a získali sme status "PRO PARTNER". Podpisom tejto exkluzívnej zmluvy sme sa stali č.1 v distribúcii profesionálnej foto a video techniky. Tento certifikát je zároveň najvyššia úroveň partnerstva s Canonom, aká sa dá vôbec udeliť. Toto partnerstvo je garanciou najširšej ponuky sortimentu a kvalitných služieb zákazníkom.

Canon Pro Partner

Sony SDS partner

Oficiálny predajca Sony

Aj spoločnosť Sony mala veľký záujem stať sa partnerom fotošpeciálky AQT. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli podpísať začiatkom roka 2018 partnerskú zmluvu a vystavili sme ich produkty v našom jedinečnom showroome v Bratislave. V roku 2020 sme získali najvyšší kontrakt a stali sme sa autorizovaným predajcom Sony. Ich špičkové fotoaparáty a objektívy, vrátane noviniek, si u nás viete pozrieť aj osobne a náš školený personál vám vždy ochotne poradí.

Oficiálny predajca Sony

Canon Cinema

Oficiálny predajca Canon Cinema

AQT získalo ako jediné špeciálny kontrakt na Cinema výrobky, vďaka čomu sme jediný certifikovaný predajca "CANON CINEMA" na Slovensku. Môžete si u nás vyberať z pestrej ponuky profesionálnych Cinema EOS produktov a spoľahnúť sa na ich špičkovú kvalitu. V našej predajni si môžete produkty osobne pozrieť a zobrať do rúk. Radi odpovieme na všetky vaše otázky.

Canon Cinema EOS

Nikon Profi

Oficiálny predajca Nikon

Ako jedna z mála firiem na Slovensku sme zároveň aj autorizovaným profipredajcom Nikon. Podpísaním tejto exkluzívnej zmluvy sme získali status "Nikon profesionálny partner" a môžete u nás využívať všetky výhody s tým súvisiace. Všetky TOP produkty držíme skladom a niekoľkokrát do roka pripravujeme "Nikon Day", kde vám predstavíme kompletný sortiment vrátane horúcich noviniek. 

Nikon Autorizovany Profi Predajca

Panasonic Profi

Oficiálny predajca Panasonic

V roku 2020 sme získali najvyšší kontrakt firmy Panasonic, vďaka ktorému vám vieme ponúkať v našom sortimente najvyššie rady špičkovej filmovej a fotografickej techniky od tohto svetového výrobcu.

Autorizovaný predajca Fujifilm

Fujifilm partner

Oficiálny predajca Fujifilm

Firma AQT podpísala exkluzívny kontrakt so svetoznámym výrobcom FUJIFILM. Portfólio produktov FUJIFILM je obrovské. Zahŕňa množstvo základných modelov vhodných pre rodiny, na dovolenku či amatérske fotografovanie. Zároveň však dokáže ponúknuť naozaj kvalitné prístroje, ktoré sa navyše môžu hrdiť originálnym retro dizajnom. Aj preto je FUJIFILM kultovou značkou, ktorú neustále vyhľadávajú ľudia s citom pre osobitý štýl.

Autorizovaný predajca Fujifilm

Olympus partner

Oficiálny predajca Olympus

Spoločnosť Olympus pred oslavou svojho 100. výročia podpísala kontrakt aj s naším obchodom. Tento popredný výrobca optických a digitálnych technológií vyvíja nielen inovatívnu medicínsku technológiu, riešenia pre vedu a priemysel, ale najmä digitálne fotoaparáty, ktoré môžete nájsť v našom showroome.

Oficiálny predajca Olympus

Sigma partner

Oficiálny predajca Sigma

Spoločnosť Sigma za posledné roky zmenila koncept výroby a ich produkty sa pomerom ceny a výkonu stávajú čoraz viac populárne. Svedčí o tom aj predĺžená 4-ročná záruka. Neváhali sme ich osloviť a nadviazať nadštandardnú spoluprácu. Nechýbajú ani spoločné workshopy a iné marketingové aktivity.

Autorizovaný predajca Sigma

Fomei partner

Oficiálny predajca Fomei

V roku 2013 sme nadviazali spoluprácu so spoločnosťou FOMEI. Ich produkty pod rovnomennou značkou exportujú do viac ako 25 krajín EÚ, aj mimo nej. Sú komplexným dodávateľom, všetko riešia z jedného miesta: vyvinutie, predaj a prípadnú inštaláciu, záručný aj pozáručný servis. Všetko zabezpečuje jeden tím. Je radosť spolupracovať s ľudmi, ktorí milujú foto a video rovnako, ako my v AQT!

Autorizovaný predajca Fomei