Blackmagic Video Assist 5" 3G
Kód: BM-HYPERD/AVIDA03/5Podrobný popis
Blackmagic Video Assist 5" 3G je kompaktný monitor, rekordér a prenosný scopes nástroj pre SDI a HDMI kamery. Umožňuje nahrávať do formátov ProRes a DNxHD, poskytuje 5-palcový displej a profesionálne monitorovacie nástroje vrátane histogramu, audio metrov, timecode a 3D LUT.
Hlavné vlastnosti
- 5" monitor
- 3G-SDI a HDMI konektivita
- záznam do ProRes a DNxHD
- podpora do 1080p60
- vstavané scopes a focus assist
- tally indikátor a LUT podpora
Obsah balenia
- Blackmagic Video Assist 5" 3G
- medzinárodný napájací adaptér
- USB nabíjačka pre batérie série NP-F
Technické špecifikácie
- Displej: 5" LCD
- Video vstup: 1× 3G-SDI, 1× HDMI
- Video výstup: 1× 3G-SDI, 1× HDMI
- Médiá: SD karta
- Max. formát: 1080p60
- Napájanie: 12 V DC / Sony NP-F
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rekordéry pre video |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9338716006407 |
| Uhlopriečka displeja: | 5" LCD |
| Maximálne rozlíšenie záznamu: | 1080p60 (Full HD) |
| SDI vstup/výstup: | 1x 3G-SDI vstup / 1x 3G-SDI výstup |
| HDMI vstup/výstup: | 1x HDMI vstup / 1x HDMI výstup |
| Záznamové médiá: | SD / UHS-I |
| Výstup slúchadiel: | 3,5 mm jack |
| Napájanie: | LP-E6 / 12V DC |
| Dotykový displej: | áno |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Farba: | čierna |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.