Sme otvorení, tak príďte :-)

Milí priatelia a zákazníci,

náš internetový obchod AQT.sk aj naďalej robí všetko pre ochranu vášho zdravia pri vyzdvihnutí vašich online objednávok.

Nedovoľme však vírusu, aby nás paralyzoval. V mimoriadnej situácii, ktorej čelíme, je najdôležitejšie zachovať pokoj, rozvahu a rozmýšľať i konať v zmysle spoločenskej súdržnosti. Na základe opatrení Ústredného krízového štábu sme zaviedli v našom bratislavskom Showroome obmedzenie vstupu osôb - a to maximálne jeden človek na 25 m² plochy. Pri vyzdvihovaní vašich online objednávok je vstup aj naďalej možný len s ochranou úst (rúško, šál alebo iná ochrana). Prosíme Vás aby ste vchádzali, do našich priestorov maximálne po dvoch. Pri vstupe je potrebné dezinfikovať si ruky pripraveným dezinfekčným prostriedkom. Prosíme zároveň o dodržanie odstupu aspoň 2 m od našich pracovníkov. 

Náš e-shop stále funguje v neobmedzenom režime a všetky vaše objednávky okamžite obratom vybavujeme. Rovnako sme vám k dispozícii na našej zákazníckej linke +421 904 588 993 a kontaktovať nás môžete aj e-mailom: obchod@aqt.sk.

Ubezpečujeme vás, milí priatelia a zákazníci, že robíme pre vašu ochranu maximum. Prebieha u nás pravidelná dezinfekcia priestorov a zaviedli sme prísne hygienické opatrenia, aby sme chránili vás aj seba. 

  • Pravidelné čistenie a dezinfekcia showroomu
  • Dôkladné vetranie priestorov
  • Nočné ožarovanie predajne UV svetlom
  • Dodržiavanie prísnych hygienických opatrení našich pracovníkov
  • Ochrana tváre a dezinfekcia rúk
  • Vstup do našich priestorov po jednom, max. po dvoch
  • Dezinfekcia balíkov

Ak sa aj napriek všetkým dôsledným opatreniam z našej strany obávate využiť naše služby - napríklad servis, čistenie alebo kalibráciu - môžete nás požiadať o zvoz a dovoz tovaru kuriérom na vašu adresu a túto prepravu vám nebudeme účtovať. Podľa informácií od Svetovej zdravotníckej organizácie WHO sa nemusíte obávať, že by vás prijatie balíka mohlo ohroziť. Napriek tomu u nás prechádzajú dezinfekciou všetky balíky, ktoré vám posielame. Je ale možné, že sa vzhľadom k celosvetovej situácii môžu dodacie doby našich dodávateľov líšiť.

Ďakujeme, že ste nám ostali verní a podporujete nákupom v AQT slovenskú rodinnú firmu. 

Spoločne to zvládneme :)
Tím AQT

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.