Nikon Z 6 + Nikkor Z 24-70mm f/4 S + FTZ adapter + 4x čistenie snímača + fotokurz ZADARMO

Kód: AQ-VOA020K003
2 899 € –12 % 2 549 € 2 124 € bez DPH
Do 5 dní
Môžeme doručiť do:
16.4.2020

Model Z6 je všestranný fotoaparát formátu FX s efektívnym rozlíšením 24,5 megapixela.

Detailné informácie

Podrobný popis

Model Z 6 je všestranný fotoaparát formátu FX s efektívnym rozlíšením 24,5 megapixela a podporuje široký rozsah štandardnej citlivosti ISO 100 – 51 200. Nikon Z 6 je vybavený novým plnoformátovým (Nikon FX) obrazovým snímačom CMOS typu „Backside illumination“ so vstavaným automatickým zaostrovaním s fázovou detekciou v rovine obrazu (na senzore) a najnovším obrazovým procesorom EXPEED 6.

Nikon Z 6 + Nikkor Z 24-70mm f_4 S + FTZ adapter

Detaily produktu

  • full frame snímač CMOS s rozlišením 24,5  MPx s  procesorom EXPEED 6
  • ISO 100 - 51 200 ( možnosť rozšírenia na ISO 50 - 204 800)
  • 273-bodový systém automatického zaostrovania
  • Čip EXSPEED 6 pre ostrejší a čistejší obraz 
  • plnoformátové videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD frekvenciou 30p a videosekvencie s rozlíšením Full HD frekvenciou až 120p  

Vaša vízia. Váš hlas

Plnoformátový snímač CMOS s technológiou priameho osvetlenia fotodiód s rozlíšením 24,5 Mpx a automatickým zaostrovaním s fázovou detekciou v obrazovej rovine zachytáva dokonale ostré snímky s bohatými detailmi.

Bleskový obrazový procesor EXPEED 6 poskytuje snímky s nízkym šumom a impozantným dynamickým rozsahom pri vysokých i nízkych hodnotách citlivosti ISO.

Bajonet radu Z. Viac svetla. Viac možností.

Veľký priemer bajonetu 55 mm znamená, že fotoaparát radu Z zachytáva viac svetla. Len 16 mm medzi bajonetom a plnoformátovým obrazovým snímačom fotoaparátu znamená, že viac z tohto svetla sa dostane na snímač.

Od jemných modrých tónov súmraku po tvrdé tiene. Výkonná optická konštrukcia objektívov s bajonetom Z od spoločnosti Nikon v kombinácii so širokým bajonetom umožňujú robiť so svetlom divy.

Bajonetový adaptér FTZ nasadený na fotoaparát Z 6 umožňuje používať existujúce objektívy NIKKOR s bajonetom F. Nedochádza k žiadnej strate obrazovej kvality. S objektívmi bez funkcie stabilizácie obrazu navyše objavíte nové úrovne ostrosti vďaka stabilizácii obrazu vo fotoaparáte.

Ten pohľad. Ten okamih.

Zachovajte ostrosť vďaka ultraširokému automatickému zaostrovaniu, ktoré pokrýva 90 % obrazového poľa. V kombinácii s neuveriteľným zaostrovacím výkonom objektívov s bajonetom Z od spoločnosti Nikon možno jednoducho detekovať aj objekty na okraji obrazového poľa. A zvislé snímanie je neuveriteľne presné.

Systém automatického zaostrovania v okamihu zistí pohyb. Dokonca aj malé alebo rýchlo sa pohybujúce objekty sleduje s absolútnou presnosťou, pri akomkoľvek svetle. A pomocou režimu automatického zaostrovania na malé objekty sa môžete sústrediť na tie najmenšie detaily.

Pri snímaní s objektívom so svetelnosťou f/2 alebo väčšou je k dispozícii meranie expozície až do hodnoty –4 EV. Nájdite nuansy v tieňoch. Zaostrite na detaily, a to aj vtedy, keď je jediným zdrojom svetla mesiac.

Inteligentné automatické zaostrovanie s rozpoznávaním tvárí rozpoznáva tváre a drží ich zaostrené. Ten pohľad. Ten výraz. Je váš – aj vtedy, ak sa niekto rýchlo pohybuje.

Najdôležitejšie je načasovanie

Sériové snímanie rýchlosťou 12 snímok za sekundu. Objavte v akcii krásu plného formátu.

Neotrasiteľná stabilizácia obrazu

Päťosová optická stabilizácia obrazu (VR) priamo vo fotoaparáte kompenzuje účinky chvenia fotoaparátu v piatich smeroch. Statické snímky sú ostré. Video je stabilné.

Režim Sport poskytuje stabilný obraz v hľadáčiku pri snímaní mimoriadne rýchlej akcie alebo pri pohybe fotoaparátu zároveň s objektom (panning). Pri natáčaní videa zabezpečuje päťosová optická stabilizácia obrazu spolu s elektronickou stabilizáciou obrazu neuveriteľne stabilné videosekvencie.

Päťosová optická stabilizácia obrazu vo fotoaparáte umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o päť expozičných stupňov, než by bolo inak možné.² Snímajte ostrejšie fotografie aj po západe slnka alebo filmové scény bez neželaných efektov chvenia fotoaparátu.

Ak to dokážete vidieť, dokážete to aj zachytiť

Sloboda komponovania. Pokročilý elektronický hľadáčik s 3 686 000 bodmi od spoločnosti Nikon zabezpečuje plynulé zobrazenie. Mimoriadne jasný, ultraostrý elektronický hľadáčik nenechá nič mimo záber.

Prvky z asférického skla a ochranné vrstvy zabraňujú tomu, aby závoj, odrazy a nečistoty obmedzovali zobrazenie. Všetko budete vidieť zreteľne, či už objavujete noc, alebo snímate za jasného denného svetla.

Čistý expresionizmus

Zaznamenávajte plnoformátové videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD a frekvenciou 30p. Snímajte fascinujúci spomalený záznam pomocou videosekvencií s rozlíšením Full HD, bohatými detailmi a frekvenciou až 120p. Počas zaznamenávania videosekvencie s rozlíšením 4K alebo Full HD môžete jednoducho zachytiť statické snímky.

Zdrojové rozlíšenie 6K umožňuje získať veľkolepo jemnú a detailnú videosekvenciu s rozlíšením 4K. Rýchly procesor EXPEED 6 zaručuje nádherne čisté súbory bez šumu, moiré a nesprávnych farieb.

Svetelné objektívy s bajonetom Z od spoločnosti Nikon ponúkajú nehlučné automatické zaostrovanie a vynikajúce rozostrenie pozadia (bokeh). A pri manuálnom zaostrovaní vám môže pomôcť funkcia „focus peaking“ vo fotoaparáte.

Počas zaznamenávania videosekvencií možno nastavovať rýchlosť automatického zaostrovania a citlivosť automatického zaostrovania so sledovaním. Neuveriteľný zaostrovací výkon objektívov s bajonetom Z od spoločnosti Nikon znižuje nežiaduce účinky zmeny uhla záberu pri zaostrovaní a posunu zaostrenia pri zmene priblíženia.

Zostrihaj. Uprav. Inšpiruj.

Zostaňte zladení. Zaznamenávajte časový kód vo formáte drop-frame alebo non-drop-frame cez 10-bitový výstup HDMI. Fotoaparát Z 6 je kompatibilný s otvoreným protokolom Atomos: môžete synchronizovať spustenie a zastavenie zaznamenávania videosekvencií cez rozhranie HDMI prostredníctvom externého rekordéra. Alebo prostredníctvom fotoaparátu.

Zaťaž. Prispôsob. Využi potenciál

Odolné, avšak ľahké telo zo zliatiny horčíka a rozsiahle tesnenie proti vplyvom počasia sú vstupenkou tohto fotoaparátu kamkoľvek. Odolná uzávierka s vysokou presnosťou bola testovaná na 200 000 cyklov.

Vyklápateľný monitor LCD umožňuje ovládať automatické zaostrovanie a uvoľnenie uzávierky pomocou dotykového ovládania. A displej s vysokým rozlíšením zjednodušuje kontrolu záberov pri akomkoľvek svetle.

Hlboký a pevný grip tohto fotoaparátu vyvoláva pocit, že je časťou vašej ruky. Už nikdy ho nebudete chcieť odložiť.

Hlavné tlačidlá a ovládacie prvky sú presne tam, kde ich chcete mať, vďaka čomu sa všetky reakcie stanú podvedomými. Nemáte čas na nastavenie expozície alebo času uzávierky? Vždy je k dispozícii automatický režim.

Pripojte sa

Pomocou vstavaného modulu Wi-Fi® a rozhrania Bluetooth® sa môžete rýchlo pripojiť k ľubovoľnému inteligentnému zariadeniu prostredníctvom technológie SnapBridge. Okamžite zdieľajte snímky vo formáte JPEG. Na diaľku snímajte statické snímky a videosekvencie.

Bezdrôtovo plynulo prenášajte snímky vo formátoch JPEG a RAW v režime Stanica alebo Prístupový bod. Použite voliteľný bezdrôtový vysielač WT-7A na komunikáciu na veľké vzdialenosti pomocou káblovej/bezdrôtovej siete LAN.

Tvorte

Priamo vo fotoaparáte vytvárajte úžasné časozberné videosekvencie s rozlíšením 4K/UHD. Bez problémov zachyťte hodiny deja v niekoľkých sekundách.

Získajte ostré a jasné snímky a videosekvencie pri potulkách nocou. Či už snímate statické snímky alebo videosekvencie, pri najslabšom svetle zachytíte najjemnejšie možné detaily.

Priamo vo fotoaparáte je k dispozícii 20 kreatívnych efektov pre statické snímky a videosekvencie. Všetky si môžete prispôsobiť a uložiť na neskoršie použitie.

Obsah balenia

Z 6, NIKKOR 24-70mm f/4, FTZ adaptér, krytka tela BF-N1, gumená očnica DK-29 (nasadená na fotoaparáte), nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL15b (s krytom kontaktov), nabíjačka MH-25a (zástrčkový adaptér sa dodáva v krajinách alebo oblastiach, kde je potrebný; tvar závisí od krajiny predaja), popruh AN-DC19, USB kábel UC-E24, kryt sánok BS-1,

Voliteľné príslušenstvo

Battery grip MB-N10, sieťový zdroj EH-5d, kábel USB UC-E25, nabíjací sieťový zdroj EH-7P, bezdrôtový vysielač WT-7, konektor sieťového zdroja EP-5B

Dodatočné parametre

Kategória: Bezzrkadlovky Nikon
Hmotnosť: 0.01 kg
? Balenie: Kit
Delenie: Poloprofesionálne
? Bajonet: Nikon Z
Veľkosť snímača: Full-Frame
Rozlíšenie: 24,5 megapixela
Min. citlivosť ISO: 100
Max. citlivosť ISO: 51 200
Druh pamäti: 1 karta XQD
Stabilizácia obrazu: 5-osová
LCD obrazovka: 8-centimetrová (3,2-palcová), dotyková, vyklápateľná. Približne 2 100 000 bodov
Zaostrovacie body: 273 bodov, 90 % pokrytie vo vodorovnom aj zvislom smere.
Snímiek za sekundu: 12 sn./s
Synchronizácia s bleskom: 1/200 s
Záznam videa: 4K UHD
Rozhrania: Wi-Fi, Bluetooth, USB-typ C,HDMI typ-C, systémový blesk
Časozber: áno
Napájanie: EN-EL15b, nabíjačka MH-25a,

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.