Príď si pozrieť náš Showroom. Viac info >>

Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + 100 € na nákup objektívu alebo príslušenstva + 100 € na nákup objektívu + 1 rok záruka

Kód: SW-418623
749 € –13 %
Sony ZV E10
749 € –13 % 649 € 541 € bez DPH
Skladom (1 ks)
  • Welcome to Vlog: Získaj zľavu až do 100 € na nákup objektívu alebo príslušenstva. Viac informácií.
  • Akcia: Po kúpe tohto fotoaparátu môžeš získať 100 € na nákup objektívu. Viac informácií.
  • Pri kúpe tohto produktu môžeš získať 1 rok predĺženej záruky. Viac informácií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nájdite objektív, ktorý zodpovedá vášmu štýlu

Vytvárať profesionálne vyzerajúce vlogy je s fotoaparátom ZV-E10 jednoduché vďaka vymeniteľným objektívom, ktoré snímajú svet spôsobom, ktorým sa rozhodnete ho vidieť. Vo videu nižšie nájdete niektoré z mnohých kreatívnych možností.

Široký a dynamický záznam

Pomocou širokouhlého objektívu je jednoduché zachytiť dynamické záznamy a pri fotografovaní autoportrétov bodovo osvetliť vás aj vašu polohu. Zachyťte viac mesta alebo prirodzené pozadie a podeľte sa o svoje zážitky s divákmi.

bfcc6b423e97c354e392cb31ba609cc0

Pozadie priťahujúce pozornosť

Objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou zjednodušuje snímanie vlogu, ktorý upúta. Tento typ objektívu vytvára plynulé, prirodzené rozostrenie pozadia, ktoré umožní objekty vyniknúť. Je užitočný, aj keď chcete jasnejší obraz v nastavení tlmeného svetla.

Zábery zblízka zvýrazňujú detaily

Na rozdiel od iných typov objektívov vás makroobjektív dostane bližšie k snímanému objektu a umožní zachytiť detaily vo väčšej veľkosti ako pri bežných objektívoch. Či už ide o módne doplnky, ktoré nosíte, alebo prípravu jedla, makroobjektív sa dokáže priblížiť k snímanému objektu a zobraziť každý dôležitý detail.

Akcia z diaľky

Pomocou teleobjektívu môžete snímať vzdialené objekty, scény alebo akcie so zreteľnými podrobnosťami, či už vlogujtete na cestách alebo len snímate každodenný život. Aj približovanie a vzďaľovanie môže do príbehu pridať špeciálny dynamický prvok.

Rozšírte vlogovanie s viac ako 60 objektívmi

Rad objektívov Sony pridáva ďalší rozmer do vlogovania s fotoaparátom ZV-E10. Spoločnosť Sony ponúka viac ako 60 objektívov ideálne navrhnutých pre fotoaparáty Sony vrátane objektívov prispôsobených na snímanie videí. Vyberte si z jedinečného radu objektívov a objavte silu svojho sebavyjadrenia.

Ovládanie rozostrenia pozadia jedným dotykom

Ručné nastavovanie nemusí byť zložité. Stlačením jediného tlačidla zapnete a vypnete rozostrenie pozadia (bokeh). Ak chcete dosiahnuť rozostreté pozadie s profesionálnym vzhľadom a upriamiť pozornosť na hlavný objekt, vyberte možnosť Defocus. Ak chcete zaostriť na celú scénu, vyberte možnosť Clear.

Dramatický nádych so spomaleným a zrýchleným pohybom

Vďaka tlačidlu Fotografia/Videozáznam/S&Q fotoaparátu ZV-E10 môžete jednoducho spustiť režim S&Q na snímanie spomalených videí pri 4-násobne pomalšej rýchlosti. A ak zmeníte nastavenie, môžete snímať zábery až so 60-násobne zrýchleným pohybom. Môžete ich zachytiť bez potreby dodatočných úprav v počítači, a to v čistej kvalite vysokého rozlíšenia.

#ShowMore#

Prirodzené a jemné odtiene pokožky

S fotoaparátom ZV-E10 môžete aj bez špeciálnych nastavení zachytiť prirodzene vyzerajúce odtiene pokožky. K dispozícii máte aj Efekt mäkkého odtieňa pokožky, ktorý môžete nastaviť na možnosť VYP./Nízke/Stredné/Vysoké.

Vysokokvalitné video, aj keď sa pohybujete

Systém stabilizácie obrazu fotoaparátu ZV-E10 umožňuje snímať plynulý a jasný videozáznam, aj keď kráčate. Ďalšia funkcia, automatická expozícia s prioritou tváre (AE), automaticky vyjasní osvetlenie tváre. Aj keď kráčate, automaticky zisťuje vašu tvár a upravuje nastavenia tak, aby bola stále jasne osvetlená, aj keď prechádzate z interiéru do exteriéru, zo svetla do tieňa.

Automatické, presné zaostrovanie

Fotoaparát ZV-E10 dokáže bez akéhokoľvek nastavovania automaticky sledovať vašu tvár a oči a udržať stabilné zaostrenie bez zablúdenia na iné objekty. Ak chcete zmeniť zaostrenie, stačí sa dotknúť monitora LCD a fotoaparát bude sledovať vybratý objekt v reálnom čase s funkciou umelej inteligencie.

Plynulý, profesionálny prechod zaostrovania

Fotoaparát ZV-E10 umožňuje prispôsobiť rýchlosť zaostrenia tak, aby zodpovedala režimu a získal sa pôsobivejší záber. Fotoaparát umožňuje vybrať zo siedmych rôznych rýchlostí od rýchleho prechodu po pozvoľnejší. Inšpirácie na použitie tejto možnosti nájdete vo videu nižšie.

Držadlo na snímanie pre plynulejší vlogging

Voliteľné držadlo GP-VPT2BT9 zjednodušuje selfie a snímanie zhora alebo zdola. Poskytuje tiež prístup k ovládacím prvkom na držadle bez nutnosti dosiahnutia na tlačidlá fotoaparátu. Pomocou nich môžete spustiť a zastaviť nahrávanie, ovládať transfokáciu a nastaviť prepínač rozostrenia na „Defocus“ alebo „Clear“.

Väčší snímač má vplyv na kvalitu

Pôsobivé snímky fotoaparátu ZV-E10 sú výsledkom veľkého obrazového snímača veľkosti APS-C – rovnaký typ sa nachádza vo fotoaparátoch až po profesionálne kinematografické modely. Snímač je viac ako desaťkrát väčší ako snímače v bežných smartfónoch, preto zachytí podstatne viac svetla a viac obrazových údajov, a vytvorí tak prekrásne zábery a evokujúce efekty bokeh.

6a2f5d641f73b50fb5eb269c5c1361ad

Profesionálne rozostrenie (bokeh) na dosah ruky

S fotoaparátom ZV-E10 je snímanie pôsobivých záberov s jemne rozmazaným pozadím typickým pre filmy hračka. Umožňuje to veľký snímač, vďaka ktorému môžete zachytávať úchvatné zábery, v ktorých objekt vynikne naplno a nestratí sa v pozadí.

Pôsobivé videozáznamy s rozlíšením 4K

Snímanie videí v rozlíšení 4K je jednoduché. Stačí stlačiť tlačidlo MOVIE a veľký obrazový snímač fotoaparátu ZV-E10 sa postará o nádhernú škálu farieb. Na dosiahnutie detailov snímač zaznamená 2,4x viac údajov potrebných na rozlíšenie 4K, potom sa kondenzujú a vznikne finálny záznam.

Čistý záber pri slabom osvetlení

Aj keď fotografujete v zle osvetlených podmienkach, fotoaparát ZV-E10 vytvára nádherne snímky plné detailov s minimálnym šumom. Všetko je to vďaka veľkosti obrazového snímača fotoaparátu, ktorý maximalizuje zber svetla. Výsledkom sú čisté snímky bez šumu aj pri snímaní v interiéroch so slabým osvetlením alebo v noci vonku.

Stvorený na zreteľné zaznamenávanie hlasu

Fotoaparát ZV-E10 umožňuje jednoduché a bezproblémové zaznamenanie čistého hlasu. Vnútorný smerový 3-kapsulový mikrofón je optimalizovaný tak, aby zachytil zvuk pred fotoaparátom a zaznamenal váš hlas zreteľne, aj keď ste v dave.

Čistý zvuk aj v záznamoch zachytených vo veternom prostredí

Spolu s fotoaparátom ZV-E10 sa dodáva kryt proti vetru, ktorý potláča hluk vetra pri nahrávaní v exteriéri. Jednoducho ho pripojte k fotoaparátu a snímajte bez starostí. Vďaka krytu proti vetru už viac nebudete musieť upravovať úrovne šumu v postprodukcii.

Pre ešte vyššiu kvalitu zvuku

Už sa nemusíte báť rušenia signálu ako pri tradičnom analógovom prenose zvuku káblom. Stačí prepojiť fotoaparát ZV-E10 s ktorýmkoľvek mikrofónom Sony s podporou digitálneho zvukového rozhrania cez päticu Multi Interface (MI) Shoe a získate digitálny zvuk s nízkym šumom.

Jednoduché pripojenie na diaľku s vysokou kvalitou obrazu

Fotoaparát ZV-E10 sa môže používať ako nástroj na online komunikáciu, fotoaparát na prenos naživo s využitím veľkého snímača a zabudovaného mikrofónu. Ak chcete fotoaparát ZV-E10 používať ako externý fotoaparát, pripojte ho k počítaču alebo smartfónu Sony Xperia™16 pomocou kábla USB Type-C®.

Napájanie bez stresu

Pri tvorbe vlogu sa nemusíte obávať o zdroj energie. Fotoaparát ZV-E10 je vybavený viacerými možnosťami napájania, ktoré zaručujú bezstresové snímanie. Batéria fotoaparátu ZV-E10 ponúka až 125 minút nepretržitého snímania videozáznamov alebo 440 fotografií, takže ani časovo náročné snímanie v exteriéri nepredstavuje žiadny problém. Ešte flexibilnejšie možnosti prináša napájanie cez konektor USB Type-C®, vďaka čomu môžete k fotoaparátu pripojiť externé mobilné batérie a predĺžiť tak dobu nahrávania. Ak máte prístup k sieťovému napájaniu, môžete použiť sieťový adaptér, ako napríklad AC-PW20AM9, a už nikdy sa nemusíte báť, že sa vám batéria vybije. To sa hodí najmä pri prenose naživo.

1d8f26535fbfaec96ac09af959d2c3b1

Pridanie umeleckých efektov vo fotoaparáte

Môžete zmeniť farbu a vytvoriť množstvo umeleckých efektov. Stačí zmeniť nastavenie kreatívneho štýlu alebo vybrať zo siedmich rôznych vizuálnych efektov pomocou režimov obrazových efektov.

Podpora S-Log324 pre kreatívne farebné tóny

ZV-E10 má funkciu S-Log324, ktorá sa používa v iných špičkových modeloch série Alpha, na kreatívnejšie farebné tóny. S následnou úpravou v PC funkcia S-Log3 umožňuje dosiahnuť široký dynamický rozsah a väčšiu kontrolu výsledných farieb.

Okamžité videozáznamy 4K HDR s profilom HLG

Fotoaparát ZV-E10 poskytuje možnosť snímať videozáznamy 4K HDR (vysoký dynamický rozsah) vo verných, prirodzených farbách bez zložitého postprodukčného spracovania alebo farebnej gradácie.

Dodatočné parametre

Kategória: Bezzrkadlovky Sony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.343 kg
? Balenie: Telo
Delenie: Poloprofesionálne
? Bajonet: Sony E
Rozlíšenie videa: 4K UHD (3840x2160)
Formát snímača: APS-C
Druh snímača: CMOS
Dotykový displej: Áno
Max. citlivosť ISO: 32000
Min. citlivosť ISO: 100
Rozlíšenie: 24,2 Mpx
Slow motion: Áno
Stabilizácia čipu: Áno
Typ hľadáčika: Nemá
Typ pamäťovej karty: SD / SDHC / SDXC (UHS-I)
Výklopný displej: Áno
Rozlišenie fotografií: 6000 x 4000
Pomer strán fotografií: 16:9, 3:2
Pomer strán snímača: 3:2
Veľkosť snímača (mm): 23,5 x 15,6
Automatické čistenie snímača: Nie
Typ obrazového procesora: BIONZ X
Video formát: MPEG-4, AVC/H.264, H.264, MP4, XAVC S
HDR: Áno
Stereo zvuk: Áno
Rozhrania: USB-C, micro HDMI
Typ akumulátora: NP-FW50
Materiál: Horčík
Rozmery (mm): 115,2 x 64,2 x 44,8
Farba: Čierna

Bokeh Switch. | Vlog camera ZV-E10 | Sony | α

Introducing the Sony ZV-E10 Interchangeable-lens Vlog Camera

Product Showcase Setting. | Vlog camera ZV-E10 | Sony | α

Slow motion video | Vlog camera ZV-E10 | Sony | α

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: