Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Nikon AF-S Nikkor 400mm f/2.8E FL ED VR

Kód: AG-NI03018
13 799 € 11 499 € bez DPH
Na objednávku

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné charakteristiky objektívu AF-S 400mm

  • Superteleobjektív s ultrarýchlou clonou
  • Funkcia VR II
  • Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat
  • Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 2,9 m
  • K produktu sa dodáva odolné hliníkové puzdro CT-404

Detailné vlastnosti

Objektív je vytvorený tak, aby poskytoval presnosť pri akejkoľvek rýchlosti, a je to prvý superteleobjektív NIKKOR, ktorý má režim stabilizácie obrazu (VR) SPORT od spoločnosti Nikon. Režim SPORT je ideálny na sledovanie rýchlej akcie a poskytuje stabilný obraz v hľadáčiku a prakticky nespôsobuje zníženie maximálnych frekvencií snímania, ktoré sú možné, keď je stabilizácia obrazu vypnutá. Dva fluoritové optické prvky zvyšujú optický výkon a pomáhajú znížiť hmotnosť na dosiahnutie vyváženej manipulácie. Fluórová vrstva aktívne odpudzuje vodu, prach a nečistoty a nemá negatívny vplyv na kvalitu snímok.

#ShowMore#

Svetelný superteleobjektív: Ponúka ohniskovú vzdialenosť 400 mm a vysokú svetelnosť f/2,8.

Vysoký optický výkon: Dva fluoritové optické prvky a dva optické prvky zo skla ED (s extrémne nízkym rozptylom) zaručujú minimálnu farebnú vadu. Objektív má aj držiak zasúvacích filtrov a dodáva sa s filtrom NC.

Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat: Znižuje reflexy a závoj, aby sa dosiahli čistejšie snímky aj pri snímaní objektov v protisvetle.

Elektromagnetická clona: Umožňuje konzistentné expozície pri rýchlom sériovom snímaní.

Stabilizácia obrazu (VR): s režimom SPORT. Stabilizácia obrazu minimalizuje chvenie fotoaparátu a umožňuje vám snímať s časmi uzávierky dlhšími až o štyri stupne EV.¹ Režim stabilizácie obrazu SPORT poskytuje stabilný obraz v hľadáčiku pri snímaní pohybu s vysokou rýchlosťou a umožňuje frekvenciu sériového snímania a oneskorenie expozície podobné ako v prípade, keď je stabilizácia obrazu vypnutá.

Krúžok statívovej pätky Ložisko zvyšuje odolnosť a zaručuje hladkú zmenu vodorovnej a zvislej polohy.

Fluórová vrstva: Aktívne odpudzuje vodu, prach a nečistoty a nemá negatívny vplyv na kvalitu snímok. Vrstva je nanesená na ochrannej meniskovej šošovke na prednom prvku objektívu.

Robustný a ľahký: Fluoritové prvky pomáhajú znížiť hmotnosť tohto superteleobjektívu iba na 3 800 g (približne). Telo sa pýši konštrukciou odolnou voči prachu a vlhkosti profesionálnej úrovne.

Ergonomická pätka na statív: Je otočená smerom k prednej časti objektívu a ponúka pohodlnejšie prenášanie, keď je objektív pripevnený na monopod. Bezpečnostný slot proti krádeži slúži na ochranu objektívu.

Jednodielna slnečná clona: Slnečnú clonu možno otočiť a nasadiť naopak, čo umožňuje, aby zostala nasadená na objektíve pri preprave.

Dodávaný kufor: S objektívom sa dodáva odolný kufor CT-405 na pohodlnú a bezpečnú prepravu.

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Nikon
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.8 kg
Zorný uhol: Teleobjektív
? Bajonet: Nikon F
Vhodný pre formát snímača: APS-C, Full Frame
Svetelnosť: f/2.8
? Optický stabilizátor: Áno
Makro režim: Nie
Ostrenie: SWM

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: