Nikon AF-S Nikkor 600mm f/4E AF-S FL ED VR
Kód: AG-NI03020Podrobný popis
Dva fluoritové prvky zvyšujú optický výkon a výrazne znižujú hmotnosť objektívu na hodnotu iba 3 810 g. Vysoká svetelnosť objektívu f/4 a pokročilá optika zaručujú vynikajúcu presnosť. Stabilizácia obrazu od spoločnosti Nikon ponúka ohromujúcu výhodu štyroch stupňov EV a režim stabilizácie obrazu SPORT je vynikajúci na sledovanie rýchlej akcie. Elektromagnetická clona zaručuje presné expozície pri rýchlom sériovom snímaní. Fluórová vrstva odpudzuje vodu, prach a nečistoty a zvyšuje odolnosť.
Základné charakteristiky objektívu AF-S 600mm
- Superteleobjektív s ultrarýchlou clonou
- Funkcia VR II
- Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat
- Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 5 m
- K produktu sa dodáva odolné hliníkové puzdro CT-604
Detailné vlastnosti
Superteleobjektív s ultrarýchlou clonou. Funkcia VR II (stabilizácia obrazu) umožňuje používať efekty ekvivalentné času uzávierky kratšiemu o 2,5* kroka. Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat zamedzuje reflexom a závoju. Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť: 5 m. Vynikajúca odolnosť voči prachu a vode. Ochranný sklenený prvok. Režim A/M zabraňuje náhodnému prepnutiu pri používaní režimu automatického zaostrovania. Možnosť použitia vlastného nastavenia zaostrovania.
*Puzdro: CT-604, Clona: HK-35, Priemer filtra: 52mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.81 kg |
| EAN: | 018208200542 |
| Typ objektívu: | Teleobjektív |
| ? Bajonet: | Nikon F |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/4.0 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Áno |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 40.5 mm |
| Sveteľnosť: | f/4.0 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 600 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 600 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/4.0 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/4.0 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.