Sigma 16 mm F1.4 DC DN Contemporary pre Sigma L + 4 ročná záruka
Kód: HA-15105000Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Objektív SIGMA 16 mm f/1.4 DC DN radu Contemporary ponúka špičkovú svetelnosť a obrazovú kvalitu v kombinácii s nízkou váhou a kompaktnými rozmermi. Je súčasťou takzvanej "Malej trojky", setu objektívov svetelnosti f 1.4 (16 mm, 30 mm a 56 mm), ktoré ponúkajú užívateľovi možnosť kreatívneho vyjadrenia. Označenie DC DN (Digital Crop - Digital NEO) predurčuje tento objektív na použitie s bezzrkadlovými fotoaparátmi so snímačmi APS-C a MFT. Objektív je k dispozícii pre systémy Canon M, Sony E a MFT a najnovšie aj Sigma L. Pri systéme Sigma L má slúžiť prevažne filmárom, ako dostupná alternatíva drahých objektívov, aj napriek tomu, že nevyužije plný potenciál full-frame snímače. Technické parametre: - systém: Sigma L - optická skladba: 16 šošoviek v 13 skupinách - zorný uhol: 68,1° - počet lamiel: 9 - min. clona: F16 - priemer filtra: 67 mm - min. vzdialenosť zaostrenia: 25 cm - rozmery: 72,2 × 91,1 mm - pomer zobrazenia: 1:9,9 - hmotnosť: 395 g - slnečná clona: LH716-01Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126402693 |
| Typ objektívu: | Širokoúhly |
| ? Bajonet: | L-mount |
| Vhodný pre formát snímača: | APS-C |
| Svetelnosť: | f/1.4 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 67 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.4 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 16 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 16 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.4 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.4 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.