Showroom je otvorený. Viac info >>

Sigma - Predĺžená záruka

185 položiek celkom
Sigma 85/1.4 DG HSM ART Nikon  + 4 roky záruka + softvérová kalibrácia HA-12125300
Sigma 24-70/2.8 DG DN ART L-mount  + 4 roky záruka + antistatická utierka HA-15103000
Hore
Ďalšie produkty

Banner-Sigma-1374x412-4roky-zaruka

Rozšírená 4 ročná záruka SIGMA platí nie len pre bežných spotrebiteľov, ale taktiež pre právnické osoby! U koncových zákazníkov sa skladá z dvojročnej záruky s bonusový rozšírením o ďalšie 2 roky. U právnických osôb je zákonná záruka 1 rok rozšírená o ďalšie 3 roky záruky!. Počas zákonnej záruky sa záručné podmienky riadia občianskym, alebo obchodným zákonníkom a kupujúcemu je v prípade závady garantovaná oprava v lehote do 30 dní. V prípade, že produkt nie je možné opraviť, vzniká mu nárok na výmenu za nový kus, či odstúpenie od kúpnej zmluvy. Záruka sa automaticky predlžuje o dobu, ktorú produkt strávil v servise.

V priebehu rozšírenej záruky zabezpečuje SIGMA opravu produktu zadarmo, pokiaľ je servisom uznaný nárok na záručnú opravu. Servisné stredisko už ale nie je povinné dokončiť opravu v lehote do 30 dní. O predpokladanej dĺžke opravy je zákazník informovaný servisom na základe dostupnosti náhradných dielov a komplikovanosti servisného úkonu. V prípade opakovanej opravy nevzniká nárok na výmenu produktu, alebo odtúpenie od kúpnej zmluvy.

Výhodou rozšírenej štvorročnej záruky Sigma je jej penositeľnosť. V prípade predaja techniky si ju môže uplatniť nový majiteľ.

Prejsť do servisu