Sigma 30/1.4 DC HSM ART NIKON + 4 ročná záruka
Kód: HA-12109300Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Objektívy nového radu ART sú navrhnuté s dôrazom na optický výkon. Tento rad poskytuje najvyššiu úroveň spracovania obrazu. Dokonalý nástroj pre profesionálov. Objektív Sigma 30/1,4 DC HSM Art ponúka moderný kovový dizajn, nové materiály aj novú optickú konštrukciu s využitím asférického skla a úžasnou svetelnosťou F1,4, čo vám zabezpečí jasný obraz a rýchle ostrenie. Technické parametre: - optická stavba: 9 členov v 8 skupinách - zorný uhol (SD1): 50.7° - min.clona: F16 - min. zaostrovacia vzdialenosť: 30cm - zobrazovací pomer: 1:6.8 - počet clonových lamiel: 9 - priemer filtra: 62mm - rozmery: 74.2mm x 63.3mm - hmotnosť: 435g - slnečná clona: LH686-01Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126301552 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Nikon F |
| Vhodný pre formát snímača: | APS-C |
| Svetelnosť: | f/1.4 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 62 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.4 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 30 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 30 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.4 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.4 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.