Sigma 35mm f/1.2 DG DN ART Sigma L-mount + 4 ročná záruka
Kód: HA-15101000Podrobný popis
První objektiv Sigma světelnosti f1.2, navržený pro bezzrcadlové full-frame fotoaparáty s bajonetem L-mount. Konstrukčně spadá do řady ART, která je charakteristická důrazem na maximální optickou kvalitu, krémový bokeh, dokonalé dílenské zpracování, spolehlivost a moderní design jehož základ tvoří robustní hořčíková konstrukce doplněná kvalitními polymery. Konstrukce objektivu 17 elementů v 12 skupinách Zorný úhel (35mm) 63.4° Počet lamel clony 11 Minimální clonové číslo F16 Min. zaostřovací vzdálenost 30cm Maximální zvětšení 1:5.1 Průměr závitu filtru 82mm Rozměry (průměr/délka) 87.8mm×136.2mm Váha 1,090g Rozdělení podle ohniska širokoúhlý Otáčí se přední člen ne Optická stabilizace ne Způsob ostření AF/MF Vhodný pro video ano Vhodný pro formát snímače full frame mirrorless Utěsnění (prach/vlhkost) základní Standardně dodávané příslušenství: sluneční clona LH878-02, přední krytka LCF III 82mm, zadní krytka LCR IIDodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126341695 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | L-mount |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/1.2 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 82 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.2 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.2 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.2 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Výška: | |
| Šířka: | |
| Délka: |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.