Sigma 35/1.4 DG HSM ART Nikon + 4 ročná záruka
Kód: HA-12107300Súvisiaci tovar
Podrobný popis
- optická stavba: 13 šošoviek v 11 skupinách - zorný uhol: 63.4° - min. clona: F16 - min. zaostrovacia vzdialenosť: 30 cm - zobrazovací pomer: 1:5,2 - počet clonových lamiel: 9 (zaokrúhlené) - priemer filtru: 67 mm - rozmery: 77 mm x 94 mm - hmotnosť: 665 g - slnečná clona: LH730-03Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126340551 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | Nikon F |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/1.4 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 67 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.4 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 35 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.4 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.4 |
| ? Zameranie: | Fotografia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.