Sigma 40/1.4 DG HSM ART L-MOUNT + 4 ročná záruka
Kód: HA-12137700Podrobný popis
Odolný proti vode a prachu: Áno
Pre typ snímača: FF (fullframe)
Využitie objektívu: Portrét, Svadba, Reportáž, Produktová fotografie, Príroda, Architektúra
Clonový krúžok: Nie
Pomer zobrazenia: 6.5 1: x
Svetelnosť najkratšieho ohniska: 1.4 F
Svetelnosť najdlhšieho ohniska: 1.4 F
Maximálne clonové číslo: 16 F
Svetelnosť pevná / premenlivá: Pevná
Prepínač AF / MF: Áno
Možnosť ručného doostrenia pri AF: Áno
Interné ostrenie: Áno
Otočný predný člen: Nie
Slnečná clona súčasťou: Áno
Min. ohnisková vzdialenosť: 40 mm
Max. ohnisková vzdialenosť: 40 mm
Priemer: 88 mm
Dĺžka: 131 mm
Priemer závitu filtra: 82 mm
Min. vzdialenosť zaostrenia: 40 cm
Počet lamiel clony: 9
Hmotnosť: 1200 g
Konštrukcia objektívu (členov / skupín): 16/12
Autofocus (AF): Áno
Typ objektívu (pevné ohnisko / zoom): Pevné ohnisko
Stabilizátor obrazu: Nie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126332693 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | L-mount |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/1.4 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Automatické zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 82 mm |
| Sveteľnosť: | f/1.4 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 40 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 40 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/1.4 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/1.4 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Výška: | |
| Šířka: | |
| Délka: |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.