Sigma 45/2.8 DG DN Contemporary L-mount + 4 ročná záruka
Kód: HA-15100000Podrobný popis
Objektiv Sigma 45 mm f/2,8 DG DN Contemporary je navržen pro plnoformátové (Full-Frame) bezzrcadlovky s bajonety E-mount a L-mount. Celohořčíkové provedení ho odlišuje od běžných objektivů řady Contemporary, nicméně si zachovává další parametry této řady, jako jsou kompaktní rozměry, nízká váha a příznivá cena. Konstrukčně je objektiv přizpůsoben pro natáčení videa díky ozubení clonového a ostřícího kroužku, což umožňuje upevnění do natáčecích rámů s follow focusem. Objektiv je osazen vysokorychlostním krokovým motorkem (s možností manuálního přetočení) pro tiché a přesné ostření. Je také základně utěsněn proti prachu a vlhkosti. Konstrukce objektivu: 8 elementů v 7 skupinách Zorný úhel: 51.3° Počet lamel clony: 7 Minimální clonové číslo: F22 Min. zaostřovací vzdálenost: 24 cm Maximální zvětšení: 1:4 Průměr závitu filtru: 55mm Rozměry - průměr/délka: 64.0 × 46.2 mm Váha: 215g Rozdělení podle ohniska: střední Způsob ostření: AF/MF Vhodný pro video: ano Vhodný pro formát snímače: full frame mirrorless Utěsnění (prach/vlhkost): základní Standardně dodávané příslušenství: sluneční clona H577-01, přední krytka LCF III 55mm, zadní krytka LCR II ?Dodatočné parametre
| Kategória: | Objektívy s pevným ohniskom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 085126360696 |
| Typ objektívu: | Štandardný |
| ? Bajonet: | L-mount |
| Vhodný pre formát snímača: | Full Frame |
| Svetelnosť: | f/2.8 |
| ? Optický stabilizátor (OIS): | Nie |
| Makro režim: | Nie |
| Zaostrovanie: | Manuálne zaostrovanie |
| Priemer filtra: | 55 mm |
| Sveteľnosť: | f/2.8 |
| Najmenšia ohnisková vzdialenosť: | 45 mm |
| Najväčsia ohnisková vzdialenosť: | 45 mm |
| Svetelnosť obj. najdlhšie ohnisko: | f/2.8 |
| Svetelnosť obj. najkratšie ohnisko: | f/2.8 |
| ? Zameranie: | Hybrid |
| Výška: | |
| Šířka: | |
| Délka: |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.