O nás

Sme spoľahlivý partner pre vaše foto a video už viac ako 15 rokov:

Spoločnosť Aquamat s.r.o. (prevádzkovateľ internetového obchodu www.aqt.sk) vznikla v roku 2000. Od roku 2001 sa zaoberáme profesionálnym predajom foto a video techniky značky Canon a Nikon. Momentálne ponúkame aj fototechniku napríklad Fujifilm, Sony, Sigma alebo Pentax a príslušenstvo od ďalších renomovaných výrobcov. Patríme medzi top 3 predajcov profesionálneho sortimentu foto a video na Slovensku.

Od roku 2014 nás môžete navštíviť v reprezentačných priestoroch nášho bratislavského showroomu, posedieť si s nami pri dobrej káve a priamo na mieste si vyskúšať foto a video techniku popredných výrobcov. Okrem toho máte možnosť nechať si na počkanie vyčistiť snímač vašej digitálnej zrkadlovky, zapožičať si profiesionálnu foto a video techniku alebo prenajať si špičkovo vybavený fotografický ateliér 

 

Canon-Pro-partner-vlavoZačiatkom roku 2009 sme podpísali exkluzívnu zmluvu s Canon Slovakia a vôbec ako prví na Slovensku sme získali status "PRO DEALER". Podpisom tejto exkluzívnej zmluvy sme sa stali č.1 v distribúcii profesionálnej foto a video techniky na Slovensku.

 

Nikon-Pro-partner-vlavo

V decembri v roku 2013 sme sa stali Profi Nikon partnerom. Podpísaním zmluvy sme získali status Nikon profesionálny partner.

 

CinemaSme jediný certifikovaný predajca CANON CINEMA na Slovenku. Vyberte si z našej   pestrej ponuky produktov.

 

 

 

SAEC-vlavo

Bezpečný nákup prináša zákazníkom  internetových obchodov záruku a zároveň záväzok internetového obchodníka, že spĺňa základné pravidlá bezpečného a bezproblémového nákupu stanovené certifikačnými pravidlami.

 


AQT získalo vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížne certifikáty Overený obchod a Overené zákazníkmi. Recenzie na tento obchod môžu písať len overení zákazníci a tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. 

Pricemania certifikát                  certifikat najnakup                 Heureha certifikát

 

Čo ponúkame:

Ako autorizovaný profesionálny predajca Canonu a Nikonu vám ponúkame Canon a Nikon produkty vrátane profesionálnej techniky, podporu a poradenstvo profesionálneho personálu. Ďalej produkty od značiek Fomei, Sigma, Gitzo, Velbon, Hoya, B+W, SanDisk, Lexar, Lowepro, Walimex a ostatné.

 

Nákup na splátky cez:

Quatro-male AQT-GRENKE_LOGO

 

Ďalší Partneri:

           vasekupony.sk                                     pb

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.