Doprava zadarmo

Canon binoculars 10x42L IS WP

522

Profesionálna kvalita objektívu… pre ďalekohľad. Ďalekohľad 10x42L IS WP s vodeodolným puzdrom na ochranu objektívu najvyššej kvality rady L od spoločnosti Canon poskytuje neporovnateľnú zreteľnosť a zaistenie stabilizácie snímania zorného poľa

kalkulačka quatro


  • 1 291 € bez DPH
  • Do 5 dní
1 549 €
Kategória: Binokulárne ďalekohľady
 
 

Výhody

Kvalita objektívu rady L - to najlepšie z oblasti precíznej optiky
Optický stabilizátor obrazu
Odolná vodeodolná konštrukcia
Možnosti priblíženia až do 10x
Extrémne veľká 4,2 mm výstupná zrenica
Technológia proti zahmlievaniu
Tolerancia ďalekozrakosti 16 mm
Široké 65° zorné pole

Profesionálny výkon

Ďalekohľad 10x42L IS WP je prvým modelom od spoločnosti Canon s vyrytím dutého červeného kruhu rady L: ide o značku, ktorá bola doteraz vyhradená len pre najdokonalejšie objektívy pre profesionálnu fotografiu; a predstavuje vrchol 60 ročného dedičstva spoločnosti Canon v oblasti dizajnu a výroby precíznych optických zariadení.

Tento ďalekohľad, ktorý zvyšuje štandardy optického výkonu, je na každej strane vybavený 2 šošovkovými prvkami zo skla s ultra-nízkou disperziou. Tieto prvky vyvinuté spoločnosťou Canon sú účinné pri odstraňovaní farebných odchýlok - dúhového skreslenia, ktoré sa vyskytuje v ďalekohľadoch nižšej kvality. Ich výsledkom sú super jasné obrazy s vysokým kontrastom, 10-násobným priblížením a vysokou zreteľnosťou.
Zachovajte stabilitu

Na potlačenie vibrácií spôsobených pozeraním pri držaní v rukách, pri jazde v motorových vozidlách alebo člnoch ďalekohľad 10x42L IS WP obsahuje stabilizátor obrazu (IS) spoločnosti Canon na báze technológie Vari-Angle Prism (VAP). Drobné gyroskopy zaznamenávajú aj tie najjemnejšie pohyby, zatiaľ čo mikroprocesor ovláda špeciálny hranol na nápravu uhla lomu prichádzajúceho svetla.
Do každého počasia

Navrhnutý tak, aby zvládol aj tie najťažšie vonkajšie podmienky, ďalekohľad 10x42L IS WP je plne vodeodolný. Dizajn zahŕňa osobitú rukoväť pre jednoduché uchopenie vo vlhkých podmienkach a robustný gumový povlak, aby prístroj zvládol všetky vaše dobrodružstvá.
Proti zahmlievaniu

Na predchádzanie zahmlievaniu interného objektívu v dôsledku vyzrážania vlhkosti sú všetky vonkajšie povrchy ošetrené špeciálnym kovovým povlakom. Tento pracuje spoločne so špeciálnymi O-krúžkami a použitými vodeodolnými lepidlami na všetkých externých bodoch dotyku, aby sa zabránilo prieniku molekúl vody cez vonkajší obal.
Precízna optika

Všetky povrchy prvkov objektívu sú ošetrené povlakmi Super Spectra spoločnosti Canon. Tieto zaisťujú živé vysoko kontrastné snímky s presným vyvážením farieb prostredníctvom eliminácie neželaných interných odrazov, ktoré spôsobujú „duchov“ (sekundárne obrazy) a „žiaru“ (vymyté snímky s nízkym kontrastom). Výnimočne veľká výstupná zrenica s rozmerom 4,2 mm poskytuje jasné zorné pole v podmienkach s nedostatkom sveta.
Pohodlie

Každý aspekt ďalekohľadu 10x42L IS WP je navrhnutý s ohľadom na komfort zobrazenia. Širokému 65° zornému poľu sa dostáva do zobrazenia dostatok horizontu, zatiaľ čo 16 mm tolerancia ďalekozrakosti minimalizuje vignetáciu (alebo „efekt tunela“), ktorá by mohla mať vplyv na ľudí, ktorí nosia dioptrické okuliare. Zámok korekcie zabraňuje chybám v dôsledku neúmyselnej dioptrickej korekcie a vysúvacie nádobky na šošovky je možné natáčať pre prispôsobiteľné upevnenie.

Špecifikácie produktu

Zväčšenie (x) 10 x
Priemer objektívu (mm) 42 mm
Výstupná pupila (mm) 4,2 mm
Skutočné zorné pole 6,5º
Zdanlivé zorné pole 65º
Zorné pole pri 1000 m 114 m
Najbližšia ohnisková vzdialenosť 2,5
Očný reliéf (mm) 16
Hranol Porro Prism II
Pohyb šošoviek objektívu (G2-G4) NIE
Pohyb šošoviek okuláru NIE
Pohyb šošoviek objektívu ÁNO
Stabilizátor obrazu ÁNO
Šošovky vyrovnávača obrazu ÁNO
UD šošovky ÁNO (2)
Zdroj energie - dve batérie AA ÁNO
Pogumovaný povrch ÁNO
Odolný voči vode ÁNO (JIS stupeň 7)
Super Spectra Multicoating ÁNO
Hmotnosť (okrem batérií) 1030 g
Šírka (mm) 175,8
Výška (mm) 137
Hrúbka (mm) 85,4

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.