Nikon D4s

2149
         
Tovar je možné objednať telefonicky alebo mailom po vzájomnej dohode, keďže sa jedná o výrobok určený osobitne pre jedného zákazníka, na ktorý sa vzťahuje ustanovenie bodu 6/c § 7 zákona 102/2014 Z.z.. Cena bude určená na základe aktuálnej ponuky od Nikon Slovakia.(cca 5549€)
  • 5 580 € (–11 %)
    4 125 € bez DPH
  • Skončil predaj
4 950 €
Kategória: Digitálne zrkadlovky Nikon
Balenie (?): Telo
Delenie: Profesionálne
Veľkosť snímača: Full-Frame
 
 

Základné charakteristiky fotoaparátu D4s:

• 16,2-megapixelový snímač formátu FX
• Fenomenálna citlivosť ISO
• 11 snímok za sekundu s automatickým zaostrovaním
• EXPEED 4
• Rozvinutá funkcia D-Movie

Detailné vlastnosti

16,2-megapixelový snímač formátu FX
Prepracovaný snímač fotoaparátu D4S ponúka dokonalú kvalitu snímok. Pýši sa rýchlym čítaním kanálov, širokým dynamickým rozsahom a čistými snímkami pri vysokej citlivosti.

Fenomenálna citlivosť ISO
Snímajte ostrejšie, jasnejšie snímky s lepším vykreslením detailov pri vysokých citlivostiach ISO. Zväčšený rozsah citlivosti ISO 100 – 25 600 je rozšíriteľný až na hodnotu 409 600 (ekvivalent), ktorá predstavuje špičku v odvetví.

11 snímok za sekundu s automatickým zaostrovaním
Fotoaparát D4S ponúka lepšie zameranie a sledovanie objektu. Sníma bleskových 11 snímok za sekundu vo formáte FX s automatickou expozíciou a automatickým zaostrovaním lepším ako jeho predchodca (fotoaparát D4).

EXPEED 4
Zvyšuje celkový výkon fotoaparátu na úplne novú úroveň. Výrazne zlepšuje spracovanie snímok a citlivosť ISO a umožňuje vyššie frekvencie snímania pri snímaní videosekvencií.

Rozvinutá funkcia D-Movie
Zaznamenávajte videosekvencie s kvalitou Full HD (1 080p) s frekvenciami snímania 50p/60p. Počas filmovania máte tiež prístup k rozsahu citlivosti ISO od citlivosti ISO 200 a k vyšším citlivostiam a ovládaniu času uzávierky, clony a úrovní zvuku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.