Zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Blackmagic UltraStudio Mini Recorder

Kód: AQ-BM-BDLKULSDZMINREC
162 € 135 € bez DPH
Do 5 dní

UltraStudio Mini Recorder je miniatúrny zariadenia na záznam videa, ktoré sa zmestí do vrecka. Je vybavené SDI a HDMI rozhraniami, spojenie s počítačom potom zaisťuje port Thunderbolt. Jednoducho pripojíte akýkoľvek SDI alebo HDMI zdroj a nahrávate, kdekoľvek na cestách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zariadenie UltraStudio Mini Recorder využíva moderné rozhrania Thunderbolt s prenosovými rýchlosťami 10 Gb / s, čo je dvadsaťnásobok rýchlosti USB 2.0. Ľahko tak dokáže pracovať s video formátmi o vysokom rozlíšení. Standard Thunderbolt tiež zaručuje nízku latenciu a veľmi presnú synchronizáciu.

Produkty z radu UltraStudio Mini obsahujú SDI rozhranie prepínateľné medzi SD (625/25 PAL, 525 / 29,97 NTSC a 525 / 23,98 NTSC.) a HD (od 720p50 až po 1080i60) kompatibilné s normami SMPTE 259M a 292mm a s podporou metadát (čítanie VITC, Vance a HD RP188). Pracujú s farebnou presnosťou 10 bitov a so vzorkovaním 4: 2: 2, podpora až osemkanálového embedovaného audia je samozrejmosťou.


Produkty UltraStudio Mini Recorder sú plne kompatibilné s vašimi obľúbenými aplikáciami, vrátane strihového softvér Final Cut Pro X, Final Cut Pro 7, Media Composer 6 a Premiere Pro CS6. Súčasťou dodávky sú aj programy Media Express a Disk Speed ​​Test.

Obsah balenia

Blackmagic UltraStudio Mini Recorder, SD karta so softwarom a manuálom

Dodatočné parametre

Kategória: Live streaming
Hmotnosť: 0.01 kg
Typ: Nahrávač
Šířka (cm): 9,2
Výška (cm): 2,5
Délka (cm): 4,5
Hmotnost (g): 151

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: