Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Objektív Tamron SP 45mm F/1.8 Di VC USD pre Nikon + 5 rokov záruka

Kód: PE-581216
728 € –39 %
Tamron SP 45mm F1.8 Di VC USD pre Canon
728 € –39 % 438 € 365 € bez DPH
Skončil predaj

Detailné informácie

Podrobný popis

Tamron SP 45mm F/1.8 Di VC USD

Tamron SP 45mm f/1,8 Di VC USD

je prvý štandardný vysokorýchlostný 45mm objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou vo formáte full frame, ktorý ponúka jedinečný pohľad s podstatne kratšia minimálna zaostrovacia vzdialeností. Jeho optická sústava sa skladá z 10 členov v 9 skupinách s povrchovou úpravou eBAND, BBAR k potlačeniu nežiaducich odleskov. Disponuje vysokorýchlostným ultrazvukovým ostriacim motorčekom USD, odolnou konštrukciou a fluórované povrchovou úpravou predného dielca, ktorá odpudzuje vodu a olej a umožňuje jednoduché čistenie odtlačkov a iných nečistôt. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť iba 29cm. Slnečná clona je súčasťou balenia.

#showmore#

Nový štandard medzi všetkými štandardnými objektívmi.

Ako mierne širokouhlý prináša novú fotografickú perspektívu.

Poskytuje ekvivalentná ohniskovú vzdialenosť 70mm pre fotoaparáty s APS-C snímačom.

VLASTNOSTI:

Objektív má vďaka využitiu sofistikovaných sklenených materiálov a moderné optické konštrukciu, pri použití široko otvorené clony F/1.8 vynikajúcu obrazovú kvalitu s až maximálnou korekciou farebnej vady.

Konštrukcia objektívu Tamron SP 45mm F/1.8 Di USD (Model F013) sa skladá z 10 členov v 9 skupinách zahŕňajúce 2 lisované sklenené asférické členy a 1 LD člen (Low Dispersion).

Zakrivenie poľa účinne napravujú asférické členy, aby zabezpečili rovinnosť obrazovej roviny, zatiaľ čo efektívne kompenzujú sférické a komatické aberácie na dosiahnutie vynikajúcej rovnomernosti v celom rozsahu.

LD a XLD
skla kompenzujú chromatické aberácie, ktoré majú tendenciu vznikať u objektívov s vysokou svetelnosťou, a tým zaisťujú krištáľovo čistý obraz.

Tamron 45mm s maximálnou svetelnosťou F/1.8 pre full frame digitálnu zrkadlovky objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a vysokou svetelnosťou F/1.8. Tento praktický objektív s vysokou svetelnosťou & nbsp; ponúka vynikajúce zobrazovacie výkon a kratšia minimálna zaostrovacia vzdialenosť.

Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0.29 najlepšie vo svojej triede

Zaostrovacia vzdialenosť púhych 0.29, čím sa získa pomer zväčšenia 1: 3.4, to je najlepšia možnosť zaostrenia veľmi z blízka medzi pevnými objektívy s vysokou svetelnosťou vo formáte full frame vo svojej triede. Konštrukcia plávajúcich optických členov (s posunom optických členov) zaisťuje najlepší zobrazovacie výkon. Kvalita obrazu je výborná v celom rozsahu vzdialeností, od najbližších až po normálne.Optimálne relatívna osvetlenie = žiadne temné kúty

Na snímkach urobených niektorými objektívy s vysokou svetelnosťou môžu vznikať z dôvodu nerovnomerného rozloženia svetla tmavé rohy alebo vinetácie. Pri plnej clone je celková úroveň osvetlenia dobre vyvážená a optimalizovaná. Vzhľadom k tomu, že aj v rohoch vzniká však dostatočné množstvo osvetlenie, si fotografi môžu vychutnať užití plne otvorené clony.

Povrchová úprava eBAND bola použitá k dôkladnému potlačenie nežiadúcich zábleskov a tieňov

Obe použitej povrchovej úpravy, eBAND (Extended Bandwidth & amp; Angular-Dependency) a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) poskytujú vynikajúce antireflexné efekt a sú aplikované na povrch primárnych členov pre zaistenie maximálnej priepustnosti svetla. Vnútorné odlesky z povrchu členov, ktoré spôsobujú nežiaduce záblesky a tiene, sú redukované na absolútne minimum. Povrchová úprava eBAND, hybridný nano-štruktúrovaná vrstva s extrémne nízkym indexom lomu, v kombinácii s viacvrstvovou antireflexnou technológiou povrchovej úpravy účinne znižuje odlesky dopadajúceho svetla-niečo, čoho nemožno dosiahnuť použitím bežných antireflexných povrchových úprav.Vysokorýchlostné AF s ultrazvukovým ostriacim motorom USD (Ultrasonic Silent Drive)

AF je rýchly a tichý vďaka integrácii USD motoru, ktorý umožňuje mimoriadne presný pohon zaostrenie s vysokým krútiacim momentom a spätnú reakcií. Vzhľadom na to, že krútiaci moment USD motora je generovaný vlnami ultrazvukových vibrácií, je prevádzkový hluk samotného motora extrémne nízky a prakticky nepostrehnuteľný.
& nbsp;
Fluórovaný povrchová úprava na prednom členovi odpudzuje vodu a nezanecháva odtlačky prstov

Fotografickým objektívom bola prispôsobená technológia fluóru povrchové úpravy, vyvinuté pre použitie v priemyselnej optike. Je to povrchová úprava, odpudzujúca vodu, olej a je nanesená na povrch predného dielca, čo umožňuje okamžité odstránenie nečistôt a škvŕn. Povrchová úprava poskytuje vysokú úroveň odolnosti, ktorá bude po celé leta udržiavať jej účinnosť.

Konštrukcia odolná proti vlhkosti pre vonkajšie fotografovanie aj za nepriaznivého počasia
Tesnenia sú umiestnené v oblasti bajonetu a na ďalších dôležitých miestach objektívu, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti a/alebo dažďových kvapiek. Táto vlastnosť poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri vonkajšom fotografovanie za nepriaznivého počasia.Kruhová clona pre lepšiu bokeh
9ti lamelová kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonenie o dva expozičné stupne z plne otvorenej clony. Úžasne vyladeného rozostrenie v pozadí predmetu možno získať bez tvorby nežiaducich obrysov tvaru clony.

Kompatibilné s Adobe a SILKYPIX softvérom
Dodávaný s pokročilým editačnom softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0, ktorý ponúka možnosť korekcie rôznych aberácií (priečna farba, skreslenie, relatívna osvetlenie) na základe optických konštrukčných dát tohto špecifického objektívu.

Hodnotený ako TOP produkt medzi súčasnými výmennými 45mm a 50mm objektívy s pevnou ohniskovou vzdialenosťou pre full frame digitálnu zrkadlovky s výnimkou makro objektívov (Platné od júla 2015. Zdroj: Tamron).

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Tamron
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.52 kg
Zorný uhol: Základné
? Bajonet: Nikon F
Vhodný pre formát snímača: APS-C, Full Frame
Svetelnosť: f/1.8
? Optický stabilizátor: Áno
Makro režim: Nie
Ostrenie: USD
Priemer filtra: 67 mm
CouCode: CN
CutCode: 90021100
WarDur: 744

Tamron SP 45mm F/1.8 Di VC USD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: