Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM + Predĺžená záruka na 3 roky ZADARMO + Pri kúpe s fotoaparátom získate 300€ Cashback

Kód: C1703
Akcia Predĺžená záruka
Značka: Canon
ZadarmoZadarmo 2 659 € –4 %
Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM  + Predĺžená záruka na 3 roky ZADARMO + Pri kúpe s fotoaparátom získate 300€ Cashback
2 659 € –4 % 2 549 € 2 124 € bez DPH
Do 5 dní
Môžeme doručiť do:
30.5.2019

AKCIA! Kúpte si teraz tento objektív spolu s fotoaparátom (EOS 5D Mk.III, EOS 5DS, EOS 5D Mk.IV, EOS 5DS R, EOS 6D, EOS 80D, alebo EOS 7D Mk.II) a získajte CASHBACK 300€! Viac informácii TU

3-roky-zaruka-maly

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné charakteristiky objektívu EF 28-300mm :

• 11x transfokácia
• Kvalita série L
• Stabilizátor obrazu
• Najnižšia vzdialenosť zaostrenia 0,7 m
• Kompletné manuálne zaostrenie
• Konštrukcia odolná proti prachu a vlhkosti
• Membrána kruhovej clony
• Meranie vzdialenosti E-TTL II
• Povlaky objektívu optimalizované pre digitálne fotoaparáty

Detailné vlastnosti

S výnimočne vysokým pribl. 11x rozsahom transfokácie pokrývajúcim všetko od širokouhlých fotiek až po super-telefoto štandard najnovšia séria profesionálnych „bielych objektívov“ spoločnosti Canon bola navrhnutá pre profesionálnych fotografov, ktorí chcú obmedziť počet výmen objektívu a celkovú hmotnosť súpravy. Tento dokonale navrhnutý objektív so stabilizáciou obrazu (IS) a tichým, rýchlym automatickým zaostrovaním dosahuje to, o čom iné objektívy ani len nesnívajú.

Stabilizácia obrazu
Renomovaná technológia stabilizácie obrazu spoločnosti Canon kompenzuje za približne 3 kroky, bez viditeľného zvýšenia rozmazania obrazu. Toto významne zvyšuje rozsah možností, kedy je možné fotiť s držaním fotoaparátu v ruke, čím sa znižuje potreba nosiť so sebou statív. Významný pohyb v konkrétnom smere je rozpoznaný a zároveň sa pozastaví vedomé posúvanie a korekcia v príslušnom smere, čím sa predchádza vzniku návratu trasenia.

Ultrazvukový motor
Ultrazvukový motor (USM) konvertuje ultrazvukovú vibračnú energiu na rotačnú silu pre dosiahnutie vysokorýchlostného, vysoko precízneho, dokonale efektívneho a prakticky bezhlučného automatického zaostrovania s dobrým zadržiavacím krútiacim momentom pre rýchlu odozvu a presné zastavenie. Objektív disponuje kompletným manuálnym ovládaním. 0,7 m minimálna zaostrovacia vzdialenosť v rámci celého rozsahu transfokácie ho taktiež robí ideálnym pre priblíženie na detail.

Ideálny pre digitál
Tvar a povlaky objektívu boli optimalizované na potlačenie efektu duchov a oslnenia, čím je tento objektív ideálny na použitie v digitálnych fotoaparátoch, ktoré môžu mať sklon k tvorbe odrazov zo záznamového snímača. Pri upevnení na digitálne fotoaparáty so snímačom s rozmermi APS-C, ako je napr. EOS 10D, má tento objektív ekvivalentný rozsah ohniskovej vzdialenosti 45 - 480 mm.

Precízna optika pre vysokú kvalitu snímok
Nádherný kontrast, nízke skreslenie a vysoké rozlíšenie od rohu k rohu sú evidentné v celom rozsahu transfokácie. EMD (elektromagnetická diafragma) ovláda clonu pre rýchle, tiché a vysoko precízne ovládanie. Membrána kruhovej clony poskytuje príjemné rozmazanie pozadia od plnej clony po zníženie o dva kroky.

Ochrana pred vplyvom prostredia
Model EF 28 - 300 mm je vybavený trvácnou konštrukciou odolnou voči prachu a vlhkosti a bol navrhnutý pre profesionálov, ktorí pracujú v rozličných nehostinných podmienkach.

Práca s EOS
Spôsob pohonu je uspôsobený tak, aby vyhovoval najnovšej rade EOS pri maximálnom využití výhod rýchlosti objektívu. Informácie o vzdialenosti umožňujú presnejšie meranie pri fotografovaní s bleskom vo väzbe na zaostrenie pomocou E-TTL II.

*Púzdr: LZ1324, Clona: ET-83G, Priemer filtra: 77mm

 

Špecifikácie produktu

 
Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 65° - 6°50’, 46° - 4°35’, 75° - 8°15’
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 23 / 16
Počet čepieľok membrány 8 (kruhový typ)
Minimálna clona f/22 - 38 (f/22 - 40 pre fotoaparáty s krokovými prírastkami 1/3)
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0,7 m do nekonečna (pri všetkých ohniskových vzdialenostiach zoomu)
Maximálne priblíženie (x) 0,06 (Širokouhlo); 0,3 (Telefotograficky)
Aktivátor AF Kruhový USM
Priemer filtra (mm) 77
Max. priemer x dĺžka (mm) 92 x 184
Hmotnosť (g) 1,670
Priblíženie - medzikrúžok EF12 II Kompatibilné
Priblíženie - medzikrúžok EF25 II Kompatibilné len v režime Tele
Kryt objektívu E-77U/E-77II
Clona objektívu ET-83G
Mäkké puzdro LZ1324
Nástavce EF1,4x II a EF2x II Nekompatibilné

Dodatočné parametre

Kategória: Objektívy zoomové Canon
Bajonet: EF
Makro režim: Nie
Ostrenie: USM
Stabilizátor optický: ÁNO
Svetelnosť: Od 3.5/f do 6.7/f
Zorný uhol: Teleobjektív

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: