Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Blackmagic Ultrastudio HD Mini

Kód: AQ-BM-BDLKULSDMINHD
546 € 455 € bez DPH
Do 5 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt Blackmagic Design UltraStudio HD Mini je vhodný pre archiváciu, prezeranie editovaných videí, vytváranie videa pre živé vysielanie. To všetko na moderných pracovných staniciach vybavených vysoko výkonnou technológiou Thunderbolt 3. Model UltraStudio HD Mini má miniaturné rozmery, vďaka technológií Thunderboltu 3 sa dá získať výkonný výsledok pre spracovanie náročných projektov. Zariadenie je možné nabiť na 10 bitové video formáty YUV až do 1080 p60 alebo 12 bitové video RGB až do 1080 p30 a 2K DCI. UltraStudio HD Mini ponúka HDMI výstup na náhľad materiálu na veľkoplošných televíziách, duálny 3G-SDI výstup na simultánne prehrávanie videí,navyše má aj analógové audio a video konektory na digitalizáciu a archiváciu záznamov usporiadaných na starších analógových médiách.

Blackmagic Ultrastudio HD Mini

Detaily produktu

 • Rozhranie Thunderbolt 3 s prenosovou rýchlosťou až 40 Gb / s
 • Napájanie prostredníctvom rozhrania Thunderbolt 3
 • 3G-SDI vstup a 2x 3G-SDI výstup pre Dual-Link výstup videa a kľúče
 • Podporuje režimy 3G-SDI Level A a Level B
 • HDMI 1.4 a výstup
 • Y, Cb, Cr a NTSC / PAL vstup
 • 2x 1/4 "TRS vstupy pre symetrický zvuk
 • Synchronizačný vstup (Tri-Sync a Black Burst)
 • RS-422 pre ovládanie videí
 • Podpora 16 kanálov vložených do SDI signálu resp. dvoch u rozhranie HDMI
 • Kompatibilný so všetkými SD a HD formáty videa až do 1080 p60 a 2K DCI 25p (YUV, 10 bitov)
 • Kompatibilný so všetkými SD a HD formáty videa až do 1080p30 (RGB, 12 bitov)
 • Voliteľný čelný panel Teranex Mini Smart Panel
 • Voliteľný adaptér Teranex Mini Rack Shelf pre montáž do racku

Táto kombinácia rozhrania je vhodná pre väčšinu moderných pracovných postupov. Pre archiváciu starších relácií je potreba pripojiť video rekordéry formátov Digital Betacam, Betacam SP či dokonca 1 "pásové rekordéry formátu C. S komponentnými aj kompozitnými analógovými vstupmi, digitálnymi SDI vstupmi a sériovým portom pre ovládanie videí, je model UltraStudio HD Mini dokonale vybavený pre naberanie videá z veľmi rôznorodých zdrojov. Ak je produkt UltraStudio HD Mini využitý v súčinnosti s modernými aplikáciami pre editáciu a farebné úpravy videa, napr. DaVinci Resolve, je vďaka štandardom Thunderbolt 3, HDMI a SDI zaistená vysoká kompatibilita aj výkon pre zobrazenie videa s perfektnou A / V synchronizáciou. Pri práci na grafike pre naživo vysielané relácie možno využiť duálne SDI rozhranie pre simultánny výstup grafiky a kľúče v reálnom čase pre jednoduchú spoluprácu s režijnými pracoviskami. Možno tak jednoducho produkovať grafické prvky kľúčované na pozadí tvorené živým videom.

Rozhranie Thunderbolt 3 použité pri modeli UltraStudio HD Mini je schopné prenášať dáta rýchlosťou až 40 Gb / s. Vďaka tomu je možné zaznamenávať aj prehrávať video v nekomprimovanej podobe, výkon procesora bežne nutný pre en- / dekódovanie videa možno teda využiť na iné účely. Zariadenie UltraStudio HD Mini je prostredníctvom zbernice Thunderbolt 3 tiež napájané a nie je teda nevyhnutné používať externý napájací adaptér, ak je používané na cestách. Zariadenie UltraStudio HD Mini zaberá len 1/3 rackové šírky, možno ho preto používať spolu s ďalšou technikou radu Teranex Mini prostredníctvom adaptéra Teranex Mini Rack Shelf alebo samostatne, napr. Na stole. Je tiež kompatibilný s voliteľným čelným panelom Teranex Mini Smart Panel, ktorý ho doplní o LCD displej pre náhľad videa a zobrazenie úrovni zvuku, časového kódu a pod. UltraStudio HD Mini sa ľahko zmestí do batohu spolu s laptopom a prenosným diskom.

Voliteľný čelný panel Teranex Mini Smart Panel prináša navyše náhľad videa na LCD displeji a ďalšie ovládacie prvky. Čelnú masku môžu užívatelia ľahko nainštalovať svojpomocne a využiť ju k ľahšiemu ovládaniu funkcií pomocou fyzických tlačidiel a na zobrazenie informácií o formáte videa a pod. Stavové informácie zobrazujú zvolené vstupy a formát videa, informujú aj o zaplnení vyrovnávacej pamäti pri naberaní a prehrávaní videa. Vďaka tomu môžu užívatelia odhadnúť výkon použitého záznamového média a predchádzať tak problémom s rýchlosťou diskov. UltraStudio HD Mini je plne kompatibilný s editačnými aplikáciami DaVinci Resolve, Final Cut Pro X, Media Composer, Premiere Pro a mnohými ďalšími. Využijú ho tiež tvorcovia vizuálnych efektov pracujúci s programami Fusion či After Effects.

Obsah balenia

Blackmagic UltraStudio HD Mini, SD karta so softwarom a manuálom

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné video príslušenstvo
Hmotnosť: 0.01 kg
Typ: Nahrávač
Šířka (cm): 17
Výška (cm): 4,4
Hloubka (cm): 14
Hmotnost (g): 610

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: