Systém rýchlych spojek - Anchor Links

Kód: AL-3
20 € 17 € bez DPH
Do 5 dní
Môžeme doručiť do:
1.10.2019

Peak Design Anchor Links™ je sada dvoch rýchlospojek Anchor Link™ a štvorice kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™. Je určená všetkým fotografom, ktorý chcú využívať výhody rýchlospojek a pritom sa nevedia vzdať svojho obľúbeného popruhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Peak Design ANCHOR LINKS - SYSTÉM rýchlospojek

Peak Design Anchor Links™ je sada dvoch rýchlospojek Anchor Link™ a štvorice kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™. Je určená všetkým fotografom, ktorý chcú využívať výhody rýchlospojek a pritom sa nevedia vzdať svojho obľúbeného popruhu. Rýchlospojky Anchor Link™ jednoducho pripevníte na konce vášho obľúbeného popruhu a do popruhových závesov na fotoaparáte uviažete kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™. Kotvičky potom zasuniete do kotviacich platničiek rýchlospojek a môžete vyraziť do ulíc za zábermi. Jedinou podmienkou je aby váš obľúbený popruh bol na oboch koncoch široký 12mm a menej.

Vlastnosti:


Kompatibilita:
- Ľubovoľný popruh: Sadu Peak Design Anchor Links™ je možné použiť s ľubovoľným popruhom, ktorý má na koncoch šírku do 12mm. Nezáleží na tom či je to nový originálny popruh vášho fotoaparátu, alebo Váš obľúbený starý kožený popruh, ktorý používal ešte váš otec na vysoké škole. Sada Peak Design Anchor Links™ vám prinesie novú funkcionalitu a zlepší praktickosť vášho popruhu, čím ho dostane zhruba na rovnakú úroveň funkčnosti ako majú popruhy spoločnosti Peak Design.
Super rýchle uchytenie:
- Zacvaknutie a vycvaknutie: Ak potrebujete rovnaký popruh používať s viacerými fotoaparátmi tak sada Peak Design Anchor Links™ je pre vás ideálnym riešením. Zacvaknutie a vycvaknutie z kotvičiek je rýchle a jednoduché. So sadou Peak Design Anchor Links™ sa už nebudete trápiť s prevliekaním klasických popruhov z a do závesných ok na fotoaparáte. Užite si rýchlosť rýchlospojek Peak Design s vaším obľúbeným popruhom.
Nenápadné riešenie:
- Miniatúrne a neobťažujúce riešenie: Ľahké hlavičky kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ z materiálu Delrin® sú menšie ako mince a použitý materiál nikdy nepoškriabe telo fotoaparátu. Miniatúrne veľkosti v porovnaní s nylonovými prackami konkurenčných rýchloupínacích systémov.
Pevné a všestranné prepojenie:
- Kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ z materiálu Delrin® Kotvičky Peak Design MICRO ANCHOR™ sú vybavené slučkou z materiálu Dyneema®, ktoré v ťahu bezpečne zvládnu 90kg záťaž a majú vysokú odolnosť proti opotrebeniu. Nie je tak problém na popruhu odniesť aj tie najťažšie prenosné fotoaparáty.
- Kompatibilita so sponami Peak Design Capture®: Sadu Peak Design Anchor Links™ môžete používať samostatne, alebo s rýchloupínacími doštičkami Peak Design a sponami Peak Design Capture®.

Parametre popruhu Peak Design Anchor Links™:
Počet rýchlospojek: 2x Peak Design Anchor Links™
Hmotnosť rýchlospojek: 20g (51g celé balenie)
Počet kotvičiek: 4x Peak Design MICRO ANCHOR™
Maximálne zaťaženie kotvičky: Nosnosť kotvičiek Peak Design MICRO ANCHOR™ so sľučkou z materiálu Dyneema® je minimálne 90kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.