Showroom otvorený. Viac info >>

Canon EOS C300 Mark II EF

Kód: AQ-C2479
11 499 € –27 %
15656(7) canon eos c300 mark ii ef
11 499 € –27 % 8 404 € 7 003 € bez DPH
Obvykle do 14 dní
Predĺžená záruka

BONUS: Pri kúpe získavate automaticky profesionálne poradenstvo a online podporu ZADARMO!

Snímajte v rozlíšení 4k rýchlosťou až 410 Mb/s/10 bitov vďaka kodeku Canon XF-AVC H.264, ktorý umožňuje jednoduché rozšírenie existujúcich systémov na 4K.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavné vlastnosti

• 8,85 MP Super 35 mm snímač CMOS Canon
• Snímajte v rozlíšení 4k rýchlosťou až 410 Mb/s/10 bitov vďaka kodeku Canon XF-AVC H.264, ktorý umožňuje jednoduché rozšírenie existujúcich systémov na 4K
• 15 krokov dynamického rozsahu vďaka profilu Canon Log2
• Simultánny záznam v rozlíšení 4K na dvojité interné karty CFast 2.0, súbory proxy 2K/FHD na kartu SD a výstup 4K RAW na externé zariadenia
• Vďaka vylepšeniam snímača CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov, automatickému zaostrovaniu s detekciou tváre a automatickému vyváženiu bielej farby sa môžete sústrediť výlučne na akciu
• Vysoká citlivosť, snímky s nízkym šumom s citlivosťou ISO až do 102 400
• Zvýšená rýchlosť čítania snímača poskytuje ešte menšie skreslenie posuvnej uzávierky
• Podpora funkcií BT.2020, Canon Cinema Gamut a farebného priestoru DCI-P3
• Štvorkanálový 16/24-bitový zvuk
• Široký sortiment kompatibilných objektívov, podpora posilňovača priblíženia a možnosť servisnej výmeny objímky pre objektív PL

Vďaka odolnosti, výkonu a automatickým funkciám, ktoré sa jednoducho používajú, ponúka kamera EOS C300 Mark II interný záznam úchvatných videí v rozlíšení 4K/Full HD so širokým dynamickým rozsahom, externým výstupom RAW a funkciou Canon Log2 a pomôže vám zmeniť vaše kreatívne vízie na skutočnosť.

8,85 MP Super 35 mm snímač CMOS

Vylepšený 8,85 MP Super 35 mm snímač CMOS, určený výlučne na záznam videa, poskytuje výnimočné zábery vo vysokom rozlíšení s vysokou citlivosťou, nízkym šumom a nádherne plytkou hĺbkou ostrosti.

Kreatívna flexibilita

Využívajte široké spektrum vysokokvalitných kreatívnych možností snímania vďaka vysoko univerzálnemu kodeku XF-AVC H.264. Snímajte úžasné videá v rozlíšení 4k rýchlosťou až 410 Mb/s/10 bitov na jednoduchú integráciu do existujúcich pracovných postupov využívajúcich rozlíšenie 4K a jednoduchý výber kombinácie rozlíšenia a typu kodeku, ktorý sa najviac hodí k vašej produkcii.

Priestor na manévrovanie

Pre maximálnu slobodu pri postprodukcii sníma vstavaná funkcia Canon Log2 maximálny rozsah odtieňov a poskytuje až 15 krokov dynamického rozsahu.

Zaznamenávajte výnimočné zábery v rozlíšení 4K interne

Zmeňte svoje kreatívne vízie na skutočnosť. Snímajte simultánne zábery v rozlíšení 4K/UHD vysokou bitovou rýchlosťou na duálne interné pamäťové karty CFast 2.0, súbory proxy v rozlíšení 2K na kartu SD a výstup 4K RAW na dosiahnutie efektívneho pracovného postupu. Využívajte veľké množstvo výhod snímania záberov v rozlíšení 4K pri snímaní v rozlíšení Full HD vďaka vyššej kvalite a výrazne čistejším výsledkom, ktoré zabezpečuje funkcia zvýšenia vzorkovacej frekvencie obsahu HD.

Automatické funkcie, ktoré sa jednoducho používajú

Vezmite kameru do ruky a snímajte. Okrem rozsiahleho množstva manuálnych ovládacích prvkov zjednodušuje kamera EOS C300 Mark II život nezávisle pracujúcej obsluhe kamery vďaka inovatívnym automatickým funkciám, ktoré vám umožňujú sústrediť sa na akciu. Patrí medzi ne snímač CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov s 80 % vertikálnym a 80 % horizontálnym pokrytím, automatickým zaostrovaním s detekciou tváre (s kompatibilnými objektívmi) a automatickým vyvážením bielej farby, aby ste nezmeškali jediný záber. Automatické zaostrovanie bolo vylepšené možnosťou výberu rýchlosti automatického zaostrovania (s kompatibilnými objektívmi) a funkciami sledovania objektu pri automatickom zaostrovaní, čo poskytuje prirodzenejšie zaostrovanie.

Výnimočný výkon pri akomkoľvek osvetlení

Kdekoľvek snímajte a zaznamenávajte zábery s nízkym šumom v akokoľvek náročných podmienkach vďaka širokému rozsahu citlivosti ISO až do 102 400, ktorý poskytuje väčšiu citlivosť a bezkonkurenčné výsledky pri slabom osvetlení. Zabudované filtre ND poskytujú ďalších 10 krokov nastavenia expozície (v rozšírenom režime) pri jasnom svetle alebo keď je potrebné použiť širokú clonu.

Znížené artefakty posuvnej uzávierky

Rýchlosť načítavania snímača sa výrazne zvýšila, čo má za následok menšie skreslenie posuvnej uzávierky, takže aj pohybujúce sa objekty si lepšie zachovávajú správny tvar.

Široký výber farebných škál

Kamera EOS C300 Mark II ponúka niekoľko farebných škál, ktoré budú vyhovovať vašim pracovným postupom a finálnemu výstupnému médiu, vrátane BT.2020, Canon Cinema Gamut a DCI-P3.

Vysokokvalitný zvuk

Kamera EOS C300 Mark II podporuje zvuk vo formáte LPCM 24 bitov/48 kHz na zaistenie zvukovej kvality lepšej ako je to u diskov CD. Ponúka 4-kanálový vstup vrátane konektora na mikrofón, interného monofónneho mikrofónu a dvoch konektorov XLRm, ktoré umožňujú vyberať a zmiešavať viacero zdrojov zvukov a nahrať tak zvuk poskytujúci dojem priestoru.

Široký sortiment vymeniteľných objektívov

Rozšírte svoje kreatívne možnosti vďaka viac ako 90 vymeniteľným filmovým EF a EF od spoločnosti Canon. Podpora posilňovača priblíženia ešte viac zvyšuje univerzálnosť snímania. V schválenom servisnom stredisku si môžete nechať vymeniť objímku pre objektív EF za objímku PL a naopak.

XF AVC

XF AVC je vysoko univerzálny formát súborov 4K od spoločnosti Canon, ktorý využíva efektívny kodek H.264 na poskytovanie výnimočnej kvality obrazu pri vysokých bitových rýchlostiach, vďaka čomu dokáže kamera EOS C300 Mark II zaznamenávať zábery v rozlíšení 4K rýchlosťou až 410 Mb/s pri 30p. Novo vyvinutý formát súborov XF-AVC sa jednoducho integruje do existujúcich systémov a simultánny záznam súborov v rozlíšení 2K alebo Full HD Proxy na kartu SD v rovnakom formáte ešte viac zvyšuje efektivitu postprodukcie.

Canon Log2

Gama profil Canon Log2 zväčšuje rozsah kreatívnych možností dosahovaním jednotného výstupu v širokom spektre priestoru log, vďaka čomu je k dispozícii väčšia flexibilita pri postprodukčnom procese. Deje sa to vďaka rozšíreniu dynamického rozsahu až o 15 krokov, čo umožňuje záznam extrémne detailných svetlých a tmavých častí rozširujúc rozsah stupňovania farieb.

Dual DIGIC DV5

Vďaka procesorom Dual DIGIC DV5 od spoločnosti Canon má kamera EOS C300 Mark II výrazne väčšie možnosti spracovania ako predchádzajúci procesor, vďaka čomu je možné zaznamenávať videozáznamy vo formáte 4K vysokou bitovou rýchlosťou spolu s podporou funkcie Log2 a mnohých ďalších základných funkcií kamery.

Snímač CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov

Snímač CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov od spoločnosti Canon ponúka vylepšený výkon a dokonalé ovládanie pri minimálnej námahe vďaka zväčšenej oblasti zaostrenia, ktorá pokrýva približne 80 % (vertikálne) x 80 % (horizontálne) obrazu zobrazeného na obrazovke. To znamená, že používatelia majú možnosť vybrať rámček automatického zaostrovania a pohybovať ním v požadovaných smeroch v rámci tejto zväčšenej oblasti zaostrenia pomocou štvorsmerového tlačidla určeného pre snímanie s automatickým zaostrením. Snímač CMOS AF s technológiou dvojitých pixelov poskytuje rýchle a presné nepretržité automatické zaostrovania a taktiež poskytuje automatické zaostrovanie s detekciou tváre, ktoré reaguje na tvár objektu, čo jednotlivým filmárom zjednodušuje nakrúcanie rozhovorov.

Zvýšenie vzorkovacej frekvencie obsahu HD

Spracovanie obsahu HD s vyššou vzorkovaciou frekvenciou je pokročilý algoritmus na spracovanie obrazu, ktorý ruší Bayerov filter a ktorý využíva vysoký výkon snímania obrazu v rozlíšení 4K pri Full HD zázname. Kamera sníma obraz v rozlíšení 4K, pričom sa kanály RGB rozdeľujú do troch samostatných 8-megapixelových signálov v rozlíšení 4K a signály RGB v rozlíšení 4K sa potom interne zmenia na multiplexové a zredukujú sa na signál HD (1 920 x 1 080). Zvyšuje sa tým vnímané rozlíšenie a umožňuje vám zaznamenávať výraznejšie jasnejší obraz HD.

Obsah balenia

Videokamera
Držadlo
Jednotka monitora a káble
Rukoväť a konzola rukoväti
Popruh
Nabíjačka batérií CG-A10
Batéria BP-A30
Opierka na palec
Okulár
Nástavec WFT
Háčik na meranie
Základňa statívu TB-1
Kryt otvoru pre objektív
Kryt hľadáčika
Imbusový kľúč a skrutky


Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne videokamery Canon, 4K digitálne kamery
Hmotnosť: 1.43 kg
Rozlíšenie videa: 4K

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.