Príď sa pozrieť do nášho showroomu. Viac info >>

Canon EOS C500 PL kit

Kód: AQ-6346B003
11 280 € –30 %
7431(8) canon eos c500 pl kit
11 280 € –30 % 7 795 € 6 496 € bez DPH
Obvykle do 14 dní
Predĺžená záruka

Výkonná a kompaktná kamera EOS C500 ponúka zachytávanie videa v rozlíšení 4K, výstup údajov vo formáte RAW a funkciu Canon Log Gamma, aby dokázal využiť plný potenciál objektívov Cinema PL a produkovať kvalitné video so širokým dynamickým rozsahom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Canon EOS C500

Kreatívny výkon: 4K, RAW, Canon Log Gamma
Výkonná a kompaktná kamera EOS C500 ponúka zachytávanie videa v rozlíšení 4K, výstup údajov vo formáte RAW a funkciu Canon Log Gamma, aby dokázal využiť plný potenciál objektívov Cinema PL a produkovať kvalitné video so širokým dynamickým rozsahom.

Výhody

8,85 MP Super 35 mm senzor CMOS
4K RAW
Možnosť výmeny objektívu (držiak PL)
Kompaktný, modulárny, ľahký
50 Mb/s MPEG-2 MXF na karty CF
Vysoká citlivosť, nízky šum
Canon Log Gamma
24,00p pre produkciu videa
Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi
Integrácia do pracovného toku

 

Detailné vlastnosti

8,85 MP Super 35 mm senzor CMOS

8,85 MP Super 35 mm senzor CMOS, ktorý bol navrhnutý a vyrobený spoločnosťou Canon špeciálne na zachytávanie videa, prináša vynikajúce obrázky vo vysokom rozlíšení s vysokou citlivosťou, nízkym šumom, zníženými artefaktmi valivej uzávierky a nádherne plytkou hĺbkou poľa.
10-bitový formát RAW v rozlíšení 4K

Model C500 ponúka dátový výstup vo formátoch 10-bitový RAW v rozlíšení 4K, RGB (4:4:4, 10/12 bit) v rozlíšení 2K alebo RGB v rozlíšení Full HD pre externé kompatibilné zariadenie pri frekvencii snímania až 60P. Ďalšie dva výstupy SDI môžu byť pripojené na externý monitor. Nahrávajte simultánne súbory vo formáte MXF v rozlíšení Full HD na karty CF a používajte ich na úpravu na ploche.
Možnosť výmeny objektívu (držiak PL)

Rozšírte svoje kreatívne obzory pomocou širokej ponuky vymeniteľných objektívov. Držiak EF s funkciou Cinema Lock je kompatibilný s objektívmi 4K EF Cinema od spoločnosti Canon a s viac ako 60 objektívmi EF vrátane objektívov Makro a Rybie oko a vďaka mechanizmu pohyblivého uzamknutia objektívu môžete jednoduchšie vymeniť objektívy. 3 elektronické vstavané ND filtre zvyšujú univerzálnosť snímania.
Kompaktný, modulárny, ľahký

Ultrakompaktné zariadenie, pričom v základnom vybavení na nahrávanie váži len 1 820 g (bez objektívu). Odnímateľný výklopný panel LCD zabezpečuje maximálnu ovládateľnosť a robustné telo odolné voči pokvapkaniu je vyrobené zo zliatiny horčíka pre zvýšenú tvrdosť a odolnosť.
50 Mb/s MPEG-2 MXF na karty CF

Nahrávajte súbory vo vysielacom formáte MPEG-2 MXF s rýchlosťou 50 Mb/s (4:2:2) na dve pamäťové karty CF – s možnosťou striedavého a simultánneho nahrávania. Medzi priemyselné štandardy výstupov patria HD-SDI a časový kód, Genlock a koncovka Synch pre snímky z viacerých kamier.
Vysoká citlivosť, nízky šum

Zvýšená citlivosť, obraz s nízkym šumom je možné zachytávať pri citlivosti ISO až 20000, čo umožňuje používanie zariadenia prakticky za každých podmienok.
Canon Log

Snímanie s funkciou Canon Log prináša obraz s neutrálnou kvalitou a širokým dynamickým rozsahom s 12-krokovou šírkou pri základnom nastavení ISO 850 – pre maximálnu slobodu pri post-produkcii.
24,00p pre produkciu videa

Režimy PAL, NTSC a 24,00p sú zahrnuté ako štandard. Podpora frekvencie snímania až do 120p v rozlíšení 4K aj 2K umožňuje vysokorýchlostné (pomalý pohyb) zachytávanie videa vo vysokom rozlíšení.
Diaľkové ovládanie cez Wi-Fi

Pomocou voliteľného adaptéra Wi-Fi (WFT-E6) môžete prostredníctvom notebooku, tabletu alebo inteligentného telefónu cez jednoduché používateľské rozhranie založené na prehľadávači ovládať nastavenia kamery, ako napríklad ISO, zaostrenie, clona, vyváženie bielej a ND filtre.

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne videokamery Canon, 4K digitálne kamery
Hmotnosť: 0.01 kg
Rozlíšenie videa: 4K

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: