Získaj zľavový kód na 5 €. Viac info >>

Canon ME20F-SH

Kód: AQ-C3481786
22 800 € 19 000 € bez DPH
Na objednávku
Predĺžená záruka

Snímajte počas denného svetla aj v noci s rozlíšením 1080p vďaka citlivosti ISO 4 milióny a infračervenej schopnosti

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto inovatívna kompaktná a ľahká plnoformátová Full HD videokamera poskytuje vysoký výkon pri veľmi slabom osvetlení a infračervenú technológiu s bezkonkurenčnou citlivosťou ISO viac než 4 milióny (+75 dB), čím otvára nový svet kreatívnych možností snímania.

Detailné vlastnosti

Možnosť snímania vo farbe pri mimoriadne slabom svetle
Model ME20F-SH obsahuje novo vyvinutý, plnoformátový 35 mm snímač CMOS s rozlíšením pribl. 2,26 MP pre maximálnu schopnosť zachytávania svetla. Vďaka citlivosti ISO viac ako 4 milióny (+75 dB) dokáže videokamera zachytiť doposiaľ nevidené farby v takmer úplnej tme (0,0005 luxu) a podporuje tiež infračervené natáčanie (IR).

Vysokokvalitný výstup v rozlíšení Full HD
Táto jedinečná videokamera dokáže zachytiť Full HD záznam v rozlíšení 1080p/1080i/720p, ktorý je možné ukladať na externý rekordér. Ponúka vysoký dynamický rozsah s 12-krokovou funkciou Canon Log Gamma a režim Wide DR, ako aj funkciu potlačenia rozmazania pohybu s podporou pre obrazový kmitočet až do 50p/59,94p pre možnosť natáčania spomalených záznamov.

Flexibilná, kreatívna kontrola
Vďaka širokej škále možností automatických funkcií pre expozíciu cez clonu a ovládanie prírastku, jednoobrázkovému AF a automatickému vyváženiu bielej vám videokamera ME20F-SH umožňuje kontrolu nad nastaveniami snímania. Vyberte si z užívateľských nastavení obrazu vrátane funkcie Canon Log a Wide DR. Rozsah citlivosti ISO od 800 do 4 miliónov umožňuje filmárom natáčať za dňa či za noci.

Diaľkové ovládanie vstavaného šedého a infračerveného filtra
Vzdialené ovládanie zabudovaných, elektronicky kontrolovaných šedých filtrov (3-krokový a 6-krokový) a infračerveného filtra pomocou diaľkového ovládača Canon RC-V100.

Široká kompatibilita objektívov
Vďaka objímke EF s technológiou Cinema Lock je model ME20F-SH kompatibilný so širokou škálou objektívov od spoločnosti Canon, vrátane transfokačných objektívov, objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a vybraných objektívov Canon Servo* (s 12-kolíkovým rozhraním) pre väčšiu kontrolu a kreatívne možnosti snímania.

Kompaktná a pripojiteľná
Malá, kompaktná a ľahká kamera ME20F-SH ponúka široké možnosti pripojenia pre monitor, výstup do externého rekordéra a diaľkové ovládanie vrátane výstupu HDMI, funkcie Genlock a dvoch terminálov 3G/HD-SDI. Diaľkové ovládanie je možné prostredníctvom dvoch zásuviek, vrátane 2,5 mm konektora pre diaľkový ovládač Canon RC-V100.

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne videokamery Canon, Full HD digitálne kamery
Hmotnosť: 0.01 kg
Rozlíšenie videa: Full HD

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: