Sme na novej adrese. Viac info >>

TR- X32N, prijímač pre Nikon

Kód: FO-FY3483
55 € 46 € bez DPH
Skladom (2 ks)
 2,4GHz bezdrôtový prijímač pre odpaľovanie systémových a štúdiových bleskov. Funguje aj ako diaľková spúšť fotoaparátu. Podporuje vysokorýchlostnú synchronizáciu (až 1 / 8000s), TTL, 5 skupín a až 32 kanálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálny odpaľovač a diaľková spúšť  Odpaľovače sa najviac vynímajú svojou univerzálnosťou a sú užívateľsky prívetivé. Medzi ich hlavné výhody patrí možnosť prepojenia s väčšinou z dostupných bleskov a fotoaparátov. Spoľahlivá bezdrôtová technológia na frekvencii 2,4GHz zaručí dosah až 100m pri odpaľovaní. Na napájanie slúžia 2 batérie AA do prijímača a 2 batérie AA do vysielača. Vysokorýchlostná synchronizácia tam, kde to predtým nebolo možné  Vďaka novej technológii vysielača a prijímača TR-X32 môžete naplno využívať vysokorýchlostnú synchronizáciu (až 1 / 8000s.) Pri modeloch, ktoré túto funkciu nepodporujú. Funkciu HSS môžete s odpaľovačmi TR-X32 novo využiť u modelového radu , , a . U batériových bleskov je HSS štandardná funkcia, touto novinkou sa ale zjednodušila celá procedúra zapínania a používania HSS. Táto novinka prináša širokú škálu možností do Vašich kreatívnych projektov. HSS funkciu môžete napríklad použiť s bleskom o výkone 1200Ws a to už je určite lákavá príležitosť. Plná podpora TTL funkcie  Ak používate externé blesky s funkciou TTL, pomocou opaľovača TR-X32 môžete túto funkciu využiť naplno. U značkových bleskov Canon môžete dokonca blesky na diaľku aj ovládať a informácie o nastavení vidíte priamo na displeji. Plná podpora TTL funkcie. Až 32 kanálov a 5 skupín  V prípade náročných projektov či workshopov, kde sa používa veľké množstvo bleskov a štúdiovej techniky, môžete nastaviť na rôzne kanály a nemusíte mať strach z toho, že odpálite blesk napríklad kolegovi. Prehľadný LCD display  Pokiaľ to Vaše blesky dokážu, priamo od fotoaparátu môžete kontrolovať nastavenia bleskov, kanálov a mať kompletný prehľad o nastavení Vašich bleskov, kanálov a skupín. V opačnom prípade je možné spravovať iba nastavenie skupín, kanálov a prípadne TTL. Pomocné AF prisvietenie Na okraji vysielača možno zapnúť funkciu "AF assist", ktorý pri zaostrovaní z čelnej strany vysielača začne vydávať pomocný červený lúč. Táto funkcia je vhodná do tmavých priestorov a pri použití bleskov so slabou pilotnou žiarovkou. Bezdrôtová spúšť fotoaparátu  Odpaľovač TR-X32 funguje aj ako diaľková spúšť fotoaparátu. Balenie odpaľovačov obsahuje sadu káblov pre pripojenie k fotoaparátu, aby sa dal samotný produkt použiť s čo najviac dostupnými fotoaparátmi. Další funkce Režimy blesku ETTL / MANUAL / OFF Synchronizácia blesku Druhá lamela, HSS, Oneskorenie synchronizácie(0~19.9ms) Ovládanie speedlightu Zoom, výkon, TTL, korekcia expozície (+-3 po 0,3 krokoch)

Dodatočné parametre

Kategória: TTL
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie