Výdaj otvorený. Viac info >>

OLYMPUS pre vás pripravil akciu Cashback

  Akcia bola ukončená  

Zakúpte si už dnes svoj nový Olympus a získajte Cashback až 200€! Bonus sa vzťahuje na tovar zakúpený od 01.09.2018 do 15.01.2019. Faktúry musia byť vystavené s dátumom spadajúcim do tohto obdobia. Žiadosti o spätný bonus musia byť prijaté do 15.02.2019. Ďalšie informácie a registráciu žiadostí nájdete tu: Olympus Cashback. Táto akcia sa týka len uvedených produktov OLYMPUS. 
 
 
Olympus-cashback

Ako na to?

  • Zakúpite si fotoaparát Olympus OM-D E-M1 Mark II. Zároveň si môžete/nemusíte zakúpiť jeden až tri objektívy rady M.ZUIKO PRO (okrem objektívu 7-14mm 1:2.8 PRO a 300mm 1:4.0 IS PRO). Predajný doklad naskenujete alebo od fotíte a následne fotoaparát a objektívy zaregistrujete na stránke: olympuscashback.sk.
  • Cashback za fotoaparát i objektívy obdržíte po spracovaní a overení vami zadaných údajov na váš bankový účet.
  • Za zakúpený a zaregistrovaný fotoaparát obdržíte Cashback v hodnote 200 € a za každý jeden objektív M.ZUIKO PRO (max. 3 modely) zakúpený zároveň s fotoaparátom, obdržíte další 150€. Maximálne tak môžete získať cashback v hodnote 650 €.
  • Cashback nejde získať len pri zakoupení samotného objektívu, bez zakúpenia fotoaparátu.
  • Ak si kúpite viac, než jeden objektív, musí sa jednať o tri rôzne modely. Není teda možné kúpiť například 3x M.ZUIKO DIGITAL ED 12-40mm 1:2.8 PRO a získať na každý z nich Cashback.

 

 

Potrebujete poradiť ako si akciu CASHBACK uplatniť? 

V prípade záujmu, poradíme ako akciu CASHBACK uplatniť. Neváhajte a napíšte nám.

Mail: obchod@aqt.sk alebo tel.: 0904 588 993

FB: www.facebook.com/AQT.sk/ alebo vyskúšajte náš ONLINE CHAT

Ziskajte-cashback-orange